Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet a baj ha egész...

Mi lehet a baj ha egész életemben vert a sors, de mostanában egyre jobban?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag szó szerint semmi nem jön össze bármibe fogok. De egyébként is folyamatosan szerencsétlen dolgok érnek. Ha tényleg van több élet meg karma akkor mi voltam én rabló gyilkos? Vagy mivel érdemlem ki egy ilyen életet? Amit tegyünk hozzá senki nem akarna élni, már már rég öngyilkos lett volna.

okt. 15. 19:18
 1/10 A kérdező kommentje:
*más már
okt. 15. 19:19
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom másoknak mindig jó tudom hogy nekik is vannak nehézségek. De ez már nekem földi pokol. Mások sokkal szerencsésebbek nem értem miért. Esetleg ha van isten az gonosz lenne?
okt. 15. 19:20
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Isten nem gonosz, csak emberi kitaláció.

Az evolúció gonosz, átvitt értelemben. Nem csak olyanokat ejt ki a rostán, akik arra esetleg rászolgáltak, rosszul teljesítettek, esetleg szelfiztek egy szakadék szélén.

Az evolúciónak van egy random játéka is. Matematikai véletlenek alapján pécéz ki olyan szerencsétleneket, akik pedig élhettek volna, jól is viselkedtek volna, a faj szolgálatában.

Vannak olyanok is, akik saját hibás gondolkodásuk áldozatai. Különösen, akik kicsit is elhiszik a karma nevű kitalációt, ők aztán semmi jóra ne számítsanak! Lehet, hogy szóltam is neked párszor (ismerős a stílus), csak nem hittél nekem.

Itt az ideje komolyan venni, amiket irkálok.

okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos isten egy rohadt g3ci, alig varom hogy halalom utan talalkozzak vele es szetvbasszam a pofajat
tegnapelőtt 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha megmutatnák minden előző életed összes bűneit rájönnél, hogy amit most kapsz az igazából ajándék, esély hogy helyre tedd bűneid. Istentől szabadságot kaptál hibázni és a hibákból tanulni.
tegnapelőtt 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mégis mit kéne tennem? Tegyen akkor gazdaggá és akkor megmutatom tudom én jó lenni. Vagy mit kéne akkor?
tegnapelőtt 20:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy mégis hogy tegyek jót ha én magam is segítségre szorulnék. Érthetetlen.
tegnapelőtt 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Isten egy rohadt féreg, azt akarja hogy szenvdejunk

Nem szenvedtunk még eleget

tegnap 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan csapnivaló életem van, hogy az elképesztő. Csak úgy bírom ki éppenhogy, hogy néha jó is történik velem. Egyszerűen semmilyen logikát nem látok ebben az egészben én sem. Amilyennek születtem, már az is egy sorscsapás, amik pedig később történtek velem, azok az események meg már végképp tönkretették az életemet.
tegnap 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Korszakzárás van, a gonoszok örülnek, a jók szenvednek.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!