Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik mostanában csinálták a...

Akik mostanában csinálták a jogsit: nektek mennyi idő volt az egész?

Figyelt kérdés

Tehát a beiratkozástól odáig hogy a kezedbe került a jogsi, mennyit tököltél vele?

Nekem sajnos sikerült kifognom az összes csúcsidőt, átállást, lemondást, oktatót is váltanom kellett, és már lassan egy éve szenvedek, úgy érzem már soha nem ér véget. :")


2023. aug. 25. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy A majdnem 1 év, de itt van téliszünet is, viszont mikor az oktatópáros ezen felül is 2x elhúzott nyaralni. Helyettesítés meg nem volt.
2023. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2020 februárjában kezdtem a KRESZ-t, és 2022 júniusában lett meg a jogsim. Plusz még 2 hét ügyintézés. Egy rémálom volt, akkor volt ugye a covid, az oktató megbízhatatlan volt, állandóan lemondta, átlag havi 1 órát tudtam venni.

Végül autósiskolát váltottam, az oldotta meg a problémát.

2023. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Idén februárban kezdtem és augusztus elején lett meg a jogsim. Ebbe beletartozik, hogy az első oktatóm lehúzott a második pedig kéthetente ért rá 1-szer.
2023. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!