Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen következő életet...

Milyen következő életet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Fiú/lány, melyik város? Milyen új életről álmodtok?

okt. 14. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyet. Még ha az Úr Jézus küld akkor sem.
okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Grimfox ***** válasza:
83%
Amíg egészséges vagyok, és nyugis a környezetem, addig nem panaszkodnék semmire.
okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék tovább élni. A mostani bőven elég volt.
okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, kemény lesz a vége, de Jézus életét választanám.
okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
82%
Alig várom hogy ez véget érjen..semmiféleképpen nem akarok másik életet,sajnos nem lehetett választani,muszáj volt megszületni és végigkínlódni,eddig sem élveztem az életet,de így 47 évesen már qrvára bele vagyok fáradva és átkozok minden reggelt hogy felébredek.
okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent lehetne választani, akkor kőgazdag család, sikeres vezető stabil apa, ész és szépség.

Talán még hírnév is.

Ha csak limitáltan, akkor a jó külsőről és az észről nem tudnék lemondani.

Bár utóbbi kettővel még bőven lehet extrán depressziós, sikertelen es szuicid az ember… az élet fricskája.


Mindennel együtt még mindig azt tartom a legjobb karmának, ha gazdag családba születik valaki. Magasan

Persze még úgyis lehetsz ronda es hülye. De legalább nem kell belerokkannod a gyári alja munkába.


Jah es kizárólag nő lennék. Még abba is félelmetes belegondolnom, hogy valaha lehettem férfi.

okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Férfi vagyok és a következőben is szívesen lennék az.

Az ország/város mindegy, de jól szituált legyen, ahol lehet Porschéval (sportkocsi, pl 911) közlekedni. Legyen egy nagyon stabil, magabiztos személyiségem, akiben semennyi megfelelési kényszer nincs, olyan családban nevelkedjek, ahol nincs érzelmi bántalmazás, nem mérgezőek a szülők. Fiatal koromban rátaláljak egy olyan tevékenységre, vagy találjak ki/fel valami újdonságot, amivel egészen fiatalon nagyon tehetős leszek. Kastélyban élhessek, személyzettel, de nulla allűrrel. Mindig is nagyon szerettem azokat az embereket, akik bár megtehetnék, hogy seggfejek, de nem azok. Kicsiben, az én közepes tehetős életemben most is pont ilyen vagyok. Senkit soha nem nézek le, segítőkész, kedves, jókedályű és nagyvonalú vagyok, aki sosem faszméreget és sosem egózik. Na ezt el tudom képzelni nagyon gazdagként is. Hogy sokkal gazdagabb vagyok, mint az ilyen "kőgazdagok" de csak röhögök a rongyrázásukon.

okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék katicabogaracska lenni. 🐞
okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt, csak 18 evesen nyerjek par milliard Ft-ot
okt. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

1 vagyok, le lehet pontozni, de ezzel fognak titeket behúzni a csőbe.


Azt hiszitek bárki erre tekintettel lesz?


Hát nem. Elhitetik veled, hogy amilyen életet szeretnél az majd a következőnél megvalósul. Aztán nem. De majd a következőnél. Aztán annál se. Majd az az után következőnél. Aztán annál sem.


Ezért van valami abban, amit a buddhisták tartanak, hogy amíg vágyaid vannak, addig leszületsz, mert van amivel le lehet "csábítani".


És le fognak. Te meg ha a vágyad erősebb, akkor belemész és leszületsz. Aztán ott meg csak lesel, hogy nem teljesen erről volt szó...

okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!