Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha muszáj lenne fogyatékossá...

Ha muszáj lenne fogyatékossá válnotok, melyiket választanátok magatoknak és miért?

Figyelt kérdés
Nyilván csak teoretikus kérdés, és a valóban fogyatékos embereket nem megbántani akarom. Inkább érzékenyítésként írtam ki a kérdést.

2022. aug. 13. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyiket sem.
2022. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező lennék a Gyakorin
2022. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

ostoba kérdést tettél fel!

ez semmit nem segít az érzékenyítésben.

aki tenni akar valamit, legyen önkéntes alapítványoknál, adományozzon, olvasson minél többet hiteles forrásból az érintettekről...


egy szociológus

2022. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

gyerekem fogyatekos

sokat gondolkodtam az elejen, mikor tudtuk, hogy az lesz csak azt nem mennyire es milyen, hogy mi.legyen inkabb?

Valoszinu ilyesmire gondolsz a kerdeseddel...en sokat gondolkodtam, es vegul azt kivantam inkabb mozgasserult legyen, mint ertelmi fogyatekos. (vaksag, suketseg, nemasag meg aaaaaa sirok ha ragondolok).

Most viszont latva es megtapasztalva sok-sok mindent, talan mar maskepp gondolom, es inkabb legyen kis butus, egyszeru, de tudjon mozogni.

Persze ebben kozrejatszik az is, hogy mar tudom, ha a kezdetektol nem tud valaki mozogbi, akkor rengeteg deformitas, azzal jaro szenvedes es mutetek varhstnak ra. peldaul kiugrik a combcsontja, eltorzul a terde, a gerince stb. es hat nem tudom ezt épp ertelemmel vegigcsinalni, elfgadni. Es persze ugyanilyen nehezen birnam bevalllalni hogy megsuketuljek, vak legyek vagy egyszercsak ne tudjak beszelni.

2022. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fogyatékosság olyan tág fogalom, hogy elképzelhetőnek tartom, hogy olyan dolgok is beletartoznak, amikre elsőre nem gondolsz és apróbb eltérések
2022. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A halált!
2022. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abba a Szent minutumba a halált
2023. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!