Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a reinkarnációban?

Hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés

szept. 17. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen.
tegnapelőtt 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
10 - Te sem jártad ki az elemit 😀
tegnapelőtt 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12, diplomás vagyok de sebaj, bocs ha írásban nem jön át hogy az ember trollkodik vagy ironizál :)
tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem.

De nem zárom ki, jöhetnek a bizonyítékok.

tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én szeretném hinni, hogy létezik. Majd kiderül :D
tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

Semmi indoka nincs az evolúció működésében a leszerepelt lelkek újrahasznosításának, ráadásul a fizika törvényeinek is ellentmond, hogy az emberek vezérlőszoftvere csak úgy teleportálna térben és időben.

Az emberi történelem egyik legnagyobb átverése a hinduizmusban 5000 vagy több éve kitalált reinkarnáció.

Már az is agyrém, ha valaki azt hiszi, hogy akkor olyan okos emberek voltak (erre volt eszük, hülyeségeken spekulálni).

Persze, az emberi tudás fejlődésében logikusan elhelyezhető ez is, több millió év a barlangban nem múlik el nyomtalanul.

Csak 2024-ben kicsit nevetséges már ez.

tegnap 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 pelgrim ***** válasza:
Én nem csak hiszem tudom is, hogy létezik a reinkarnáció anélkül, hogy valaki bebizonyította volna nekem. Miért is kellett volna bizonyítani? Én elhatároztam, hogy ez úgy van, nekem ez elég. ;-)
tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 r.sentinel ***** válasza:
Igen, semmi ketseg hogy letezik ez a folyamat.Sokan a szerencseben hisznek igy az eletuk is szerencse. Talan az is szerencse hogy valaki gazdag mig a masik szegeny, mig az eggyik mindent megengedhet addig a masik honaprol honapra el.Vegyunk ket allitast: 1 Letezik az inkarnacio: ami azt jelenti hogy halal utan visszaterunk egy helyre es egy ido utan mas fizikai testbe egy uj eletet kezdunk a foldon, tehat mas kulso, mas eletszinvonal, igy erteheto az hogy mennyife eletkorulmeny letezik, foleg hogy barmelyik eletben lehetsz kulombozo eletszinvonalon. 2 Nem letezik a reinkarnacio: ez azt feltetelezi hogy az az eletszinvonalad van ami adott es szerencse ha gazdagok a szuleid es szerencsetlen ha szegenysegben elsz, amit van aki azzal magyaraz hogy nem voltal elegge elelmes es nem lettel gazdag es nem tanultal masok meg egyebet hibaztatnak hogy miert ilyen az eletuk. Kerdem en, Isten segiti a gazdagot es bunteti a szegenyeket vagy szerencse muve vagy nem adatik meg mindenki minden es ezert vannak hatranyban, akkor ki is a hibas ? Biztos hogy hibast kell keresni ? vagy egyszerubb a valasz ? Hogyan donti el az egyszeru elet azt hogy a megszuleto baba pl. 1 honapot eljen mig masok 90 evesen lepnek tovabb, az egyszer elunk letben. Erdemes elgondolkozni a vilagunkrol es arrol alkotott kepunkrol mert ugy hiszunk el dolgokat hogy meg sem tapasztaltuk, korben nem jartuk, nem ertelmeztuk, csak elfogadtuk hogy van es ha a biztonsagos ovezetbol kilepnenk akkor vilagvege van es osszeomlik a stabil felepitett dogmatikus vilagunk.
tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!