Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Féltek a haláltól?Vajon vár...

Féltek a haláltól?Vajon vár ránk valami az után?

Figyelt kérdés

szept. 10. 13:53
1 2
 1/17 Awatpr0 ***** válasza:
56%
Én max attól félek, hogy nem megfelelően éltem az életemet, és emiatt valami rossz vár majd a halál után. Hiába élek amúgy kedves emberként, aki senkinek nem akar rosszat, sok mindent puskáztam el az életemben. Magától a "haláltól" egyébként nem félek, ebbe szerintem jobb nem belegondolni.
szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
46%
Attól félek, hogy még sokáig nem jön hozzám.
szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Vajon*


Magától a haláltól nem félek. Egyszer úgyis eljön. Inkább a módjától félek :D De ez van, a sorsunkat úgysem tudjuk elkerülni.

szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudni, senki sem tudja. Én remélem, hogy valami béke vagy megnyugvás. De sajna ez nekem még messze van.
szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
58%
Az egyetlen dolog, amitől félek, az az, hogy vajon mi fog velem történni a saját halálom után. A halál módja és más élőlények halála hidegen hagy.
szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Engem is a módja aggaszt. Ha békében elmegy valqki, annál nagyobb ajándék nincs az életben, de amikor szörnyet hal :/ Uh...
szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
41%

Nem félek.

Annál rosszabb nem lehet, mint az, ahogy most élek.

szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
#6 a szörnyet halás jó verzió, fel sem fogod, hogy meghalsz. Engem a hosszú szenvedős betegség pl. rák, vagy balesetben megsérülés - lassú elvérzés, leszakadt végtagok - hasonló jellegű halál riaszt meg.
szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Magától a haláltól nem félek, és attól sem, mi vár a halál után (meggyőződésem, hogy a halál után nincs semmi). Csak a halál módjától félek nagyon. Attól, hogy fájdalmas lesz, szenvedős lesz, hogy nem méltó módon búcsúzom majd a földi léttől. Nem értem, miért nem rendeltetett el az, hogy minden egyes élőlény fájdalomtól mentesen távozzon a világról... Hiszen egész életünkben annyi fájdalommal kell szembesülnünk, legalább a végén lehetne egy kis "nyugtunk", de ez kevesünknek adódik meg sajnos, legtöbbünk hosszú vagy rövid, de intenzív szenvedés után megy el.
szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
A saját halálomtól nem félek, de a szeretteimétől nagyon.
szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!