Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik egy következő élet?

Létezik egy következő élet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha most meghalunk utána indul valami más talán...

És akkor hátha együtt lehetünk olyanokkal akiket szeretünk, de a mostani életünkben soha nem lehetünk velük?


Tudom buta kérdés és sok ilyen van, "ha hiszel benne akkor van, de nem lehet tudni" stb...


szept. 4. 00:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy porszemek vagyunk, de pont ettől színes az emberi létezés, hogy mindannyian egyedi, páratlan lélekkel rendelkezünk, ez vándorol és fejlődik tovább életről-életre.
szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

Van. Én pl a reinkarnációban is hiszek, tehát hoyg leszületünk újra.


Bár én biztos nem fogok. Nem érdekel mibe kerül, de engem az Atyaúristen se vezs rá, hogy én ide mégegyszer leszülessek.

szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem kizárt. Néha olyan, mintha egyes embereket már onnan ismertem volna.
szept. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Nem vagyunk porszemek!!!

Szellemi lények vagyunk.

Persze anyagból készült szén- oxigén hajtású a test, amit használunk, de ezt rendszeresen lecseréljük, amikor már nem elég működöképes.

szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!