Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik egy következő élet?

Létezik egy következő élet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha most meghalunk utána indul valami más talán...

És akkor hátha együtt lehetünk olyanokkal akiket szeretünk, de a mostani életünkben soha nem lehetünk velük?


Tudom buta kérdés és sok ilyen van, "ha hiszel benne akkor van, de nem lehet tudni" stb...


szept. 4. 00:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

#10 - mondta az aktuálisan szolgálatot teljesítő szcientológus válaszadó...

🤦

szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Kedves Vezető ***** válasza:
50%
Elvileg lehetséges
szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lennének emlékeid a múltadról akkor tudnád hogy egyszer ez az életed is a múltad része lesz.
szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

"Mivel senki nem emlékszik az előző életére nem hiszem hogy létezik."


Tévedsz mert valaki emlékszik! Én személyesen is ismerek ilyen embert!

szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom ,hogy van-e.

Vannak elméletek ,mint reinkarnáció ,de az bizotos főleg reinkarnáció esetében ,hogy nem biztos ,hogy ugyan azok fognak körül venni pl:családtagok ,akik most vannak.Lehet ,hogy más lelkek vesznek körül ,mint most ill az is benne van ,hogy Alaszkában vagy Szibériában születsz újra.


Én nem foglalkozok vele már.

Nem tudtam kideríteni semmi biztosat erről ill tesem fogsz tudni.

Én ezzel elintézem a dolgot és kész.

Fókuszálj te is értelmesebb célokra.

szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Az erős szereteten alapuló kötelékek végigkísérhetnek életeken keresztül csak ez ritka. Meg aztán nem mindenki jön veled, olyan is van hogy egy-két inkarnáció kimarad vagy várat magára a találkozás szempontjából.


Annál nagyobb ajándék nincs ha azokkal lehetsz egy helyen, egy időben akiket tényleg szeretsz.


Családtagoknál, házastársnál, barátoknál szokott ez előfordulni.

szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Valami létezik, csak nem tudjuk, hogy mi.

A "semmi" nem létezik, mert az lehetetlen. El sem tudjuk képzelni a semmit. Szóval a halál nem a végállomás. Valami lesz utána, amiről nem tudunk, amit nem ismerünk.

Menny-Pokol valószínűleg nincs. Ezekkel csak ijesztgetik a vallásos embereket.

Újra találkozni a szeretteiddel, valószínűleg az sincs.

A lélek valamilyen formában megmarad. A reinkarnációra sokkal több esélyt látok. Viszont ha van reinkarnáció, akkor nem biztos, hogy újra ember leszel. Az sem biztos, hogy ezen a bolygón születsz újra.

Az is lehet, hogy az egész világ csak illúzió. Valaminek a kezdete. És a halál után majd jön a folytatás.

Egy biztos, hogy a haláltól nem kell félni. Mindenki túlesik rajta. Én is te, is, a világ leggazdagabb embere is. Én inkább várom, mert kíváncsi vagyok a folytatásra.

szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%
A semmi is VAN, mert ha nem lenne, nem létezne, ki se tudnád mondani, pedig a semmi is VAN, az Isten a minden és a semmi együttesen, minden a VANSÁGBAN létezik!
szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%

Nevezhetnénk emberi pökhendiségnek is, hogy valakik fontosabbnak érzik önmagukat (lelkét, azaz szoftverét), mint egy hangya vagy sün lelke.

Nem, az Univerzumhoz képest az ember is csak egy semmi porszem, aminek önmagában semmi fontossága nincs.

Lecserélhető, pótolható, az evolúció egyik építőköve csak.

Hogy ezeknek a részegységeknek legyen életkedve, kapnak bizonyos örömforrásokat, ami persze az evolúció logikájában megfordul: egyszerűen azok szelektálódnak az idők során, akiknek ilyen örömforrásaik, képzeteik vannak.

Azt képzelik, hogy lesz neki túlvilág vagy következő élet, hát ez jó nagy átverés, mondani sem kell.

Méghogy átverés, az semmi, de az evolúció végtelen kegyetlen és közömbös az egyén felé.

Valakiket élve megesznek, megkínoznak és? Senkit és semmit nem érdekel. Csak győzzön az erősebb, övé a túlélés joga, lehetősége.

És még nem is vagyok pesszimista, hiszen épp azt reklámozom, hogy egyetlen nyomorult életét használja ki mindenki, több dobás úgysem lesz.

Hogy apró információtöredékek esetleg átmennek az utódokba az ondósejt és petesejt fizikai közvetítésével, ahogy mondani szokták "egy kis részünk megláthatja a jövőt", abban sem lesz sok köszönet. Az már nem te leszel.

szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!