Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A halál után tényleg, minden...

A halál után tényleg, minden groteszké válik? Ez vár reánk?

Figyelt kérdés

A leírása szerint minden „elektromosan fehérré” kezdett válni és úgy érezte, mintha egy sötét gödör felé csúszna.


Amikor úgy érezte, hogy mindennek vége és nem tud ellenállni a sötétségnek, megjelent az apja.



„Akkor már nyolc éve, hogy meghalt, mégis ott volt. Felettem létezve, kissé balra tőlem. Nagyon összezavart a jelenléte, mert nem tudtam, hogy haldoklom. Groteszk volt a kérése, hogy csatlakozzak hozzá, hiszen ő halott volt, én pedig éltem. Nem akartam semmit sem csinálni vele”


[link]



júl. 4. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
A halál után egy dolog vár rád: Egy fából készült doboz.
júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj ezekkel a halálközeli élményekkel, hogy ilyenkor még nem haltál meg. Az agyad az oxigénhiánytól haluzni kezd. Ha visszahoznak, ezekre emlékszel. Majd ha valaki tényleg halott volt úgy 2-3 óráig minimum, és utána elmeséli mi volt, akkor talán elhiszem, hogy ez lesz utána is.
júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez vagy kamu vagy hallucináció


A klinikai halálból visszatérők pont hogy arról számolnak be hogy akkor éltek igazán. Tehát nem voltak halottak, sőt a földi élet volt egy álomszerű másállapot

júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Persze :D végulis mindenki emlékszik az elozo eletere :D sirok
júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Senki sem tért még vissza a halálból. Miután meghalsz, még pár percig van tartaléka az agyadnak, hogy életben tartsa a sejteket. Ez az állapot az, amikor halál közelei élménye van egy embernek.
júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem világos nekem, ami a kérdés alatt van. Az én véleményemet tudom leírni, szerintem átkerülünk egy másik dimenzióba, ahonnan fizikai, testi születésünkkor érkeztünk ebbe a földi életünkbe.
júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Látom mindenkit pontoz lefelé a gyökérje.🤣🤣🤣
júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
por és hamu vagymuk
júl. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

#7


Persze, mert csak olyan választ fogad el amit hallani szeretne. :D

júl. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Proli.🤣 pontozz csak. Pont lexarom.🖕🏻
júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!