Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek az állatok reinkar...

Szerintetek az állatok reinkarnálódhatnak?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú, troll kommenteket mellőzük légyszi. Köszönöm.


Sajnos elveszítettem a kutyusomat kb 1 hónapja, és eddig eléggé rosszul viselt a dolog, de nemrég vele álmodtam, és nem tudom, hogyan, mert nem beszélt, de megértettem, hogy azt akarja üzenni, hogy vissza fog születni hozzám a földre, azt is megmutatta, hogy fog kinézni, milyen kutyust keressek. Volt egy-két egyedi dolog rajta (felírtam őket miután felébredtem), így biztosan tudni fogom, ha reinkarnálódott. Azóta visszanyertem az életenergiámat, most eldöntöttem, hogy megfogom keresni. Szerintetek ez butaság, vagy megér egy próbát kutakolódni utána?



jún. 24. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van reinkarnáció,akkor az nem valami vallási maszlag,hanem része a természetnek.

Ilyen módon ez nem csak az emberre vonatkozik,hanem az összes állatra is.

jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Reinkarnálódnak ők is. Elvesztettük a család hű cicáját. Tanítás nélkül hihetetlen magas intelligenciával rendelkezett. Egyértelműen jelezte, ha szeretne valamit ha kiakarta fejezni szeretetét és pacsizott,pedig senki nem tanította rá. Azóta hozzánk keveredett egy hasonló kinéztű és ugyan ilyen szokásokkal rendelkező cica. Ő is ad pacsit, jelzi ha akar valamit stb. Én hiszek abban, hogy visszajött. Nagyon jó helye volt nálunk és most az újnak is jó helye van nálunk. 🥹🥰
jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Szerintetek ez butaság, vagy megér egy próbát kutakolódni utána?"


Ha már így kérdezed, csak az első lehetőséget tudom választani.

Magyarországon például a Kádár-korszakban nem is volt reinkarnáció.

A rendszerváltás utáni nyitás idején kezdtek beszivárogni olyan hinduista és hasonló tanok, amihez általában valamilyen haszonszerzés is kötődött, pénzes tanfolyamok, tréningek, ilyesmi.

Az ember nem hinné, globálisan mekkora pénzek forognak ilyen 5000 éves fikciók terjesztésében, tévhitek fenntartásában.

Úgyhogy ezek csak ilyen beleképzelések, bevetítések, nincs valós alapja.

Hidd el, tapasztalatlan fiatalként még engem is meg tudtak vezetni, ha nem is hittem komolyan, de mondjuk, hogy nyitva hagytam lehetőségeket. De később rájön az ember, hogy semmi ilyen nincs, a természet felett nincs semmi.

jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!