Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeirntetek van élet a klinika...

Szeirntetek van élet a klinikai halál után?

Figyelt kérdés

jún. 19. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Élet biztos nincs, hisz ennek a végét jelenti a halál. Hogy más van-e, hát, jó lenne. De nem hiszem, semmi nem utal ilyesmire.
jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Definícióból adódóan nincs.
jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
A klinikai halál előzi meg a biológiai halált. Ha valakit sikeresen újraélesztenek, akkor nyilván újra fog élni. Ha beállt a biológiai halál, akkor ott végleg vége.
jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Mint amikor ma éjjel elalszol

Pont olyan lesz

jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen, van élet egy másik dimenzióban.
jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs semmi.

A reinkarnációnak azonban örülnék, ha igaz lenne. Még jobban is, mintha a szellemvilág lenne igaz. Nem akarok még szellemként is visszaemlékezni a sz@ros kis életemre, neeeem! Inkább felejtsem el és jöjjön egy új esély.

jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

A kérdés nagyon tipikus, valaki még a klinikai halál fogalmával sincs tisztában, de azért szeret olyan szavakat használni, amiről nincs is fogalma. Vagy szándékos átverés, ami nem nagyon jött be.

Csak a szokásos gondolatot tudnám felhozni, az emberiség globális tudása minden bizonnyal előre halad, legalábbis nagy átlagban.

Ha különböző túlvilági létekben, vakhitekben, reinkarnációban lenne valami igazság, akkor ezektől nem távolodnánk, hanem közelednénk.

A tendencia viszont a távolodás.

Az emberek, különösen a fejlettebb társadalmakban egyre jobban kiábrándulnak olyan hazugságokból és kitalációkból, mint az ezerféle Istenek és túlvilági lények. Tehát ez egy rossz irány, eddig sem vezetett sehová, most már nem is fog.

Gondolkodni...

jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én azt nem értem 8-as, hogy ha te ennyire nem hiszel az ilyemsiben mi az oka, hogy szinte kényszert érzel arra, hogy mindig minden ilyen kérdés alá regényt írva elmagyarázd, hogy miért nincsen. Sőt inkább nem is az a baj, hogy leírod, hogy szerinted nincs, mert én sem hiszek szinte semmiben, ami nem evilági. Leírni leírhatod a véleményed, csak azért a hangnemen csiszolhatnál. Azt nem értem, miért kell a magas lóról beszélni. Több válaszod is olvastam már, és érződik, hogy lenézel mindenkit aki egyáltalán fantáziálgat róla. Volt hogy bolygóközi Pataki Attila szintjére helyezted azokat, akik csak elgondolkodtak azon, hogy lehet, hogy nem csak a materialista világ létezik, most meg cinikusan meg jegyzed, hogy "Gondolkodni..."
jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, Szervizmérnök, hogy az előzőnek igaza van.

Amit írtál, az tökéletesen jól mutat a tudományon... csak most nem ott vagyunk. Ennek a fórumnak pont az a célja, hogy az ilyen gondolatokat megbeszélhessük. Leírhatod itt is a véleményed, de itt jó lenne, ha a minősítéseket mellőznéd.

jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!