Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeirntetek van élet a klinika...

Szeirntetek van élet a klinikai halál után?

Figyelt kérdés

jún. 19. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Az agy a halál után mév 8 percig aktív. Az életnek számít?
jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem, ez nem igaz.

Ha megszűnik a vérellátás, akkor 1 perc múlva lesz egy kis aktivitás, és 4 percig még életben marad.

Utána elkezd pusztulni.

jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezoterikus szemléletű vagyok, tehát pont az ellentéte ennek a Szervizmérnöknek. Nagyon irritáló ez a stílus, gondoljatok bele két előző hozzászóló, hogy milyen lehet egy magamfajta nézetű embernek olvasni, amiket itt rendszeresen összehord. Bezzeg hogyha a tudomány kategóriában egy olyan kérdést tesz fel valaki, ami szerintem határeset és akár ott is maradhatna, nem lenne muszáj ide áttenni vagy olyan hozzászólást ír valaki, ami nyitottabb szemléletű a materialista nézetnél, akkor meg ki vannak akadva. Nekünk itt bezzeg el kell tűrnünk az ilyen embereket. És valóban, legalább a stílusán csiszolhatna, ha már annyira ellenállhatatlan késztetést érez arra, hogy ide írkáljon mindig. Rejtély számomra is, hogy mi a jó neki abban, hogy ezt csinálja folyton.
jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, természetesen a 9-es és 10-es hozzászólóknak írtam.
jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
78%

Szerintem SZervizmérnök úr annyira fél a következő élet lehetőségétől, hogy mindig, mindenkit le akar beszélni, az ezzel való foglalkozástól.

Ez majd akkor ér véget, ha feldobja a talpát és csodálkozva néz körül, miközben épp elhagyja az életképtelenné vált testét.

jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

8 "Az emberek, különösen a fejlettebb társadalmakban egyre jobban kiábrándulnak olyan hazugságokból és kitalációkból, mint az ezerféle Istenek és túlvilági lények. Tehát ez egy rossz irány, eddig sem vezetett sehová, most már nem is fog."


Az az érdekes, hogy az emberiség nagy része mégis egyre szarabbul érzi magát Egyre többen keresnek megoldást erre a tudományon kívül...

de ez már off topic, így inkább nem ragozom


#2

Definicióból adódóan? Milyen defincíóra gondoltál?

erre?:

"A klinikai halál azt jelenti, hogy a keringés, a légzés, az agyműködés átmenetileg megszűnik, de az agyhalál még nem állt be, ezért a biológiai működések helyreállásának még van esély."



Tovább megyek:

" biológiai halál beállta után az életműködések (definiállandó) már nem állíthatók vissza."

És pontosítanám: "valamely egyed biológiai halála.... "


Tehát a kérdés valójában az, hogy az (egyed) életét azonosíthatjuk-e az teste "életműködéseivel".

jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Cziráky Zoltán válasza:
Bért Heilinger nèmet pszichológus család állítás módszere meglepő pontos körülményeket mutat 7 generációra visszamenőleg. Aki ezt már valaha megtapasztaltam annak teljesen.biztos èlmènybem volt rèsze. Másknak pedig fogalma sincsen hogyan működik èlőben😂
jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Szerintem biológiai halált akartál írni. Klinikai halál után, ha sikeresen újraélesztenek (mint pl.engem) folytatódik az élet. Biológiai halál után nem. Akkor biléta kerül a nagylábujjra, tepsire tesznek és irány a hűtő.
jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!