Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az elozo életunkben megismert...

Az elozo életunkben megismert emberek a jelenlegiben is felbukkanhatnak?

Figyelt kérdés

Hello!

Nemrég beszélgettem egy ismerosommel, aki nagyonis hisz az ujjaszuletésben, lélekvandorlasban és azt mondta, hogy a ( legtobb) jelelnlegi életemben megismert személyt ( tehat lehet a férjemtol kezdve a szomszédon at barki akit ismerek)mar a korabbiakban is ismertem..Korabbi életekben is kapcsolatban alltunk egymassal...Ez valoban igaz???


2010. okt. 23. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Aki nem hiszi, annak utána járnak.
2010. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Akikkel érzelmi kapcsolatod van, és most is "feladat elé állít", szerintem ők voltak az előző életekben is körülötted.
2010. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. :)
2010. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hmm...koszonom szépen a valaszokat. Ez egy nagyon érdekes dolog, amit - bevallom, ha valaki racionalis gondolkodasu, akkor az én vagyok :)- szoval amit nagyon nehezen tudok "elhinni", magaméva tenni..

Ezt az ismerosom (jobaratom) par honapja ismerem, és évtizedek ota foglalkoztatjak az " elvont" dolgok ( bocs, nem tudok ra jobb kifejezést), képzett szofrologus, ért az éber hipnozishoz, ehhez-ahhoz.

Tegnap itt volt és megkértem, ha tud, segitsen , hogy megtudjam mi lehettem elozo életemben..Fogalmam sincs mit, vagy hogyan csinalt, de dobbenetes élményben volt részem. Annyit mondott, hogy ( neki villantak fel képek, nekem aztan semmi!) a kovetkezo képeket latja: fehér ruhaban vagyok, 19.szazad, valamiféle északi orszag,(Oroszorszag?) egy parkban vagyok, aminek a végében kisebb kastély van, lat velem egy férfit, akinek nem tudja kivenni az arcat, és egy kislanyt...Kovetkezo képben annyit lat, hogy a kislany sir, én pedig ott fekszem elotte holtan, de a férfi még mindig ott van a " képben". A kovetkezo " kép" elott ramtort egy furcsa, eros szorongas, fajdalom, nem tudom, és azt hallom, hogy a baratom sir, kinyitom a szemem, és érzem, hogy én is sirok!! Nem vettem észre, nem is éreztem ingert arra, hogy sirjak, kérdem mi a kovetkezo kép: azt mondja hogy sajat magat latja, annyit tud hogy fiatal nagyon,, fekete katonai csizmat visel, és rozsat hoz nekem...Es utana abbahagyta, megbeszéltuk, ujra " végigvisszuk" ezt a kisérletet, mert nagyon érdekes, de tegnap képtelen volt befejezni,nem tudta tovabb folytatni..En, mint szkeptikus viccesen megjegyeztem " az nem lehet, hogy korabbrol ismerjuk egymast, ez hulyeség" es erre valaszolta, hogy dehogyisnem lehet, emiatt akar " visszamenni" mert meg akarja tudni a " halalom okat" , és hogy mi volt koztunk...

Hmm...most ez ...ez tényleg lehet, hogy tegnap a ( feltételezett) " gyilkosommal, vagy épp ellenkezoleg, életem " szerelmével" ( XD XD)csinaltam ezt a kis " idoutazast"??? :D :D

2010. okt. 23. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Lehet hogy szkeptikus vagyok,de szerintem élete mindenkinek egy van.Ezt éld meg tartalmasan és akkor nem éltél hiába.Lehet ideológiákat gyártani saját mentségünkre,de nem ér semmit.

Aki kutatja a feltételezett előző életét az soha nem valami jelentéktelen kis egérkének képzeli magátelőző életéban hanem valaki olyannak akiről olvasott vagy meséltek Neki róla.Pedig számtalan ember hiszi magát Cesar,Napoleon,vagy éppen Winettu reinkarnációjának!!Miért nem képzeli mondjuk Napoleon 15 ezredik közkatonájának??Mint ahogy most is csak egy jelentéktelen kis figura!!Nem furcsa??

(nem sértegetni akarok senkit,csakhát ez van.)

2010. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igy van. Akit személyesen ismerek, pl. egy kolostorban egy "nevenincs" pap volt. Egy német adón volt egy adás hipnozisba vitt emberekről. Nekem az volt a furcsa, hogy egy kivetellel mindenki Nyugat Europaban elt azelőtt (ő Szlovákiában). Miert nem Afrikaban vagy Közep-Azsia? Aztan rajöttem, hogy valoszinüleg csak azokat mutattak adásban, és csak az ő visszautazasukat a regi helyszinre, mutattak a teveben, akik előző életben közelebb éltek. Logikus, mert a tevestabot is gondolom fizetni kell, ebből azt gondolom, hogy akinek hipnozisban előző eletbeli helyileg tavoli orszag jött elő, az utána hazament és egyszerűen azt kezdett ezzel az infoval, amit akart, őt nem kísertek vissza tévéstáb keretében pl. Indiába.

Egyetlen nekem is gyanus nő volt: ő ebben az eleteben Braziliaban született es csak 10-15 evesen költöztek szüleivel Nemeto-ba, nemet anyja miatt. Előző eleteben egy olasz ferfi volt allitolag, romantikus nőcsábász es ejjel nappal nőket festett egy kávéház teraszán, es erdekes volt egy nő szajabol hallani, ahogy elragadoan aradozik a nőkről. Olyan érzésem támadt, hogy csak nem egy identitászavaros, aki inkabb "belül" férfinek érzi magát? Brazíliáról nekem szamba, félmeztelen táncok jutnak eszembe, és 35-40 évesen talán hiányzik neki ez az élet? (De lehet, hogy csak sok volt a csepegő romantikaból.:)) A többiek normális emberek voltak, persze ált. mindenki kicsit túlnagyította a jelentőségét, hiába volt egyszerű ember, így kívülállóként nézve. (Ahogy most is így érezzük, mindenki csak magát látja, a saját nehészségeit, ill. ennek ellenére mégis milyen jól csinálja.) Pl. volt, aki csak kb.100km-re élt a mostani lakhelyétől, kis (névtelen) hivatalnokként, és azt mondta, még sosem járt ott, bár mindig is érdekelte ez a város, de igazán sosem volt ott semmi dolga, és ha mégis valamiért odaindult volna, eddig valami mindig közbejött. Egy előző életében tengerpart mentén koldusként élő is volt, a hajók körül koldult, ettől az életétől teljesen távol állt ez, most egy sokat elért férfi, a felesége is elkísérte, ő bevallotta, hogy nem erre számított. :) Egy a céhes világban élő juhászra is emlékszem, aki most német városban nőtt fel és élt mindig is, és elmondta hipnózisban, hogyan kell lenyírni a juhot, és hogy kell levágni úgy, hogy ne fájjon neki.

Nekem is voltak olyan álmaim, ami lehetséges, hogy előző életbeli dolog, ezek persze spontán jöttek, 40 év alatt 4-re emlékszem, ami nagyon emlékezetes. Mivel érdekelt a mostani életem problémáinak megoldása, már gyerekkoromban is kerestem az okokat, talán erre válasz.

Egyikben anyu a lányom volt, és Afrikában laktunk, ahol a nők csiklóját lányként megcsonkították. Magas, vékony, de erős néger nő voltam, és furcsa volt a sok tetkó-ékszer rajtam, és hogy ráadásul nem vagyok allergiás se rá. A másik is hasonló nemiséggel kapcs., törzsi háborúk között, ki tudja, hogy hol, de tengerpart, hajók, és egy ebben az életben nagy (nem elért) "szerelmem" bukkant fel benne. A 3.-ban zsidó nő voltam, 18-20 éves, mentünk a halálba, de persze nem tudtuk, hová és a deportálás szót sem ismertük, így utólag annak tűnik. Anyu itt is az anyám volt, és lemaradt a sorban (inkább a halál, mint velük menni) és valamiért folyékonyan beszéltem olaszul, és fordítottam a társaimnak, amit az olasz katonák mondanak, mert úgy fogtam fel: bármi lehet még, ne adjuk fel. Most sem Magyaro-on élek és a családban, ahová születtem, külfölfi szálak is vannak apai oldalon.

2.

2010. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. A parom es en is mindketten tudjuk, hogy ez nem az elso talalkozasunk, viszont ide is teljesen mas feladatot vallaltunk.

Es jopar emberrol tudom, hogy nem eloszor talalkozom vele.

2010. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!