Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Láttam már birodalmak bukását,...

Láttam már birodalmak bukását, felemelkedését, királyok szolgája voltam és hadvezére.Előző életekre ki mennyire emlékszik?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak emlékeim, megkerestem több pszichátert,aki foglalkozik korregnessziós hipnózissel.De ahhoz kötöttem hogy előtte beszélgetés, hogy megismerjük egymást, ha van blokk, az még a tudattalan előhívásakor is fenmaradhat.

Negyedik ilyen orvosnál voltam, aki szintén ki is írta, hogy foglalkozik korregressziós hipnózissal.Ő is mondta hogy rögzíteni szeretné én is tegyem az egész hipnózist, mert visszahallgatva sokmindent elő lehet még belőle keresni.Ha sok az információ, nem tud ő se mindent közben megjegyezni.

Elmondta hogy írt már erről könyvet, de sok orvos direkt nem foglalkozik vele.

Négy életemre tudott visszavezetni.A nyelv amiken megszólaltam az adott népre jellemző régi nyelv volt.

Ilyenkor meglehet kérni a hipnótizált személyt hogy a jelenben használt nyelven is beszéljen.

Nekem volt egy életem egy nagyon távoli helyen, jóval a sumérok előtt, egy fejlett birodalomban, ott egyfajta pap vagy akkori tudós voltam.Majd a óbabiloni birodalomban egy királyi segéd és szolga voltam.

Utána egy karthágói kisebb hadvezér aki elesett az egyik csatában.Majd a római birodalomban voltam egy szenátornál tisztségviselő.

Másfél óra volt a hipnózis, utána nagyon sok emlék megmaradt, olyan volt, mintha tegnap lett volna.mivel a problémára megtaláltuk a pszicháterrel a forrást, nem kellett mennem több hipnózisra.

Azt mondta aki hozzá szokott menni, sok esetben van ilyen, de sajnos van az emberek egy 10%-a, akit nem tud ilyen módon korregnessziós hipnózisba vissza vinni a születése elé.

Aki volt már ilyen hipnózison miket élt át?

Milyen emlékek jöttek elő neki?

Mivel a doki is megkért hogy az ő hangja is ott van rajta és ez egy munkaterápiának mondható eljárás volt, ne hozzam nyilvánosságra, max család körében hallgassam meg.

Ő sem fogja, de ha felszeretné használni amiket én mondtam neki a hipnózis alatt, akkor írásbeli engedély megkereséssel fogja a hozzájárulásomat kérni.



2021. márc. 18. 12:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút hiszek neki,mert csak korábbi kiváltságosok érzik úgy,hogy fontosabb az önigazolás bizonyítás és magyarázatok kényszere kifelé,mint leereszkedni és betartani 1 ígéretet egyszerű kérdésekre válaszolva...


2-3 as vagyok...este fél hétre sem sikerült megírni azt a privátot,de a késlekedésből ítélve meg sem érné az információra szánt időt...talán annyira elenyésző és foszlányokra korlátozódik,vagy valóban személyes a hajviselet,miközben mindenkitől elvárja itt a kitálalást ezt meghagyom kérdezőnek,mert már nem is érdekel...


Minden minőségi változást megelőz a mennyiségi felhalmozódás és ugyanez érvényes a tudatos spirituális útra is.Ahhoz,hogy valaki elkezdjen másképp gondolkodni lelki érettség szükséges aminek semmi köze az intellektus fejlettségéhez..


Az érett lélek magától ébred...

2021. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
60%
31-es, biztos velem van a baj, de nem igazán értettem amit írsz.
2021. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
53%

Nah persze.


Szuperintelligensnek hiszes magad, és most megkaptad az vissza igazolást.


Egyszerűen odaképzelted az egészet. Vagyis csak álmodtad.


De mivel te hadvezér meg király akarsz lenni, ezért ezt álmodtad.


Az lenne a bizonyíték ha felraknád youtube-ra a hangfelvételt. Bár igazából az se bizonyít semmit hogy te mit hanadzsázól össze össze.


Ehhez nem értelmi szint kell hanem beképzeltség meg egoizmus.

2021. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hipnózis... aha... ajánlom a figyelmedbe a cikket:

[link]

"hipnotizált emberek tanúvallomásai alapján emeltek vádat emberek ellen, és ítélték el őket... Bár a kaliforniai legfelsőbb bíróság már 1897-ben megtiltotta a hipnózis használatát, az ötvenes évektől kezdve újra felbukkant az amerikai igazságszolgáltatásban, és a hetvenes évekre egyre jobban elterjedt a használata. Tíz évvel később azonban már elkezdték megkérdőjelezni, hogy mennyire megbízható egy ilyen módszerrel szerzett bizonyíték. ... A bíróság döntése szerint egy hipnotizált tanúnál nem lehet tudni, hogy emlékei közül melyik valódi, és melyik kitaláció, vagy hazugság. A helyzetet tovább nehezíti, hogy a hipnotizált tanú teljesen meg van győződve az igazáról, még akkor is, ha az nem történt meg, vagy nem úgy történt meg, ahogy arra a hipnózis alatt visszaemlékezett."

2021. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!