Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Láttam már birodalmak bukását,...

Láttam már birodalmak bukását, felemelkedését, királyok szolgája voltam és hadvezére.Előző életekre ki mennyire emlékszik?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak emlékeim, megkerestem több pszichátert,aki foglalkozik korregnessziós hipnózissel.De ahhoz kötöttem hogy előtte beszélgetés, hogy megismerjük egymást, ha van blokk, az még a tudattalan előhívásakor is fenmaradhat.

Negyedik ilyen orvosnál voltam, aki szintén ki is írta, hogy foglalkozik korregressziós hipnózissal.Ő is mondta hogy rögzíteni szeretné én is tegyem az egész hipnózist, mert visszahallgatva sokmindent elő lehet még belőle keresni.Ha sok az információ, nem tud ő se mindent közben megjegyezni.

Elmondta hogy írt már erről könyvet, de sok orvos direkt nem foglalkozik vele.

Négy életemre tudott visszavezetni.A nyelv amiken megszólaltam az adott népre jellemző régi nyelv volt.

Ilyenkor meglehet kérni a hipnótizált személyt hogy a jelenben használt nyelven is beszéljen.

Nekem volt egy életem egy nagyon távoli helyen, jóval a sumérok előtt, egy fejlett birodalomban, ott egyfajta pap vagy akkori tudós voltam.Majd a óbabiloni birodalomban egy királyi segéd és szolga voltam.

Utána egy karthágói kisebb hadvezér aki elesett az egyik csatában.Majd a római birodalomban voltam egy szenátornál tisztségviselő.

Másfél óra volt a hipnózis, utána nagyon sok emlék megmaradt, olyan volt, mintha tegnap lett volna.mivel a problémára megtaláltuk a pszicháterrel a forrást, nem kellett mennem több hipnózisra.

Azt mondta aki hozzá szokott menni, sok esetben van ilyen, de sajnos van az emberek egy 10%-a, akit nem tud ilyen módon korregnessziós hipnózisba vissza vinni a születése elé.

Aki volt már ilyen hipnózison miket élt át?

Milyen emlékek jöttek elő neki?

Mivel a doki is megkért hogy az ő hangja is ott van rajta és ez egy munkaterápiának mondható eljárás volt, ne hozzam nyilvánosságra, max család körében hallgassam meg.

Ő sem fogja, de ha felszeretné használni amiket én mondtam neki a hipnózis alatt, akkor írásbeli engedély megkereséssel fogja a hozzájárulásomat kérni.



2021. márc. 18. 12:35
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Én négynél voltam, ebből 3 pesti volt.Mindegyik dr volt.

Egyébként ha ennyire érdekel, esetleg te is elakarsz menni ilyen szakemberhez, facebook, csoportokban érdemes körülnézned, kettő elérhetőségét onnan kaptam.Másik kettő, google-ból lett.

2021. márc. 18. 14:25
 12/34 anonim ***** válasza:
Gondolom megítélés szempontjából olyasmi lehet, mint a homeopátia.
2021. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Azt írtad "királyi segéd és szolga" az sem a mezitlábas középkori mélyszegénységben élő paraszt. Hadvezér, tudós, szenátornál tisztségviselő ezek az akkori viszonyokhoz képest átlagon felüli volt. És akikkel eddig beszéltem, szintén valamilyen kiemelkedő személy volt előző életében. Ez egy kicsit furcsa nekem.
2021. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
60%
11, nem igazán szeretnék elmenni, mert én nem hiszek ebben. Én inkább Istenben hiszek, bár atekibtetben is inkább agnosztikus vagyok.
2021. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Eben nem kell hinni, elmész és az eljárás alatt kiderül meddig tud a szakember a hipnózisban visszavinni.

Viszed a kis diktafonod, a dokinál is lesz egy, és fel is veheted, otthon visszahallgathatod.

Ott majd kiderül minden, ehhez nem kell benne hinni.

2021. márc. 18. 14:33
 16/34 anonim ***** válasza:
16%
Jó de úgy értem, hogy szkeptikus vagyok... Mármint az emberi elme olyan bonyolult és annyira ismeretlen még a tudomány számára, hogy ki tudja valóban emlékek, vagy csak valami agyi kreálmányok, mint az álmok.
2021. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Mindegy hogy szkeptikus vagy,vagy nem.

Elmész és kiderül.

ha valami idegen nyelven fogsz megszólalni, és vissza is tudod hallgatni, lesz majd csodálkozás.

Doki mondta akik voltak nála, sokan sírtak mikor visszahallgatták a diktafont, el se tudták képzelni, hogy ezek ők voltak régebbi életükben.

2021. márc. 18. 14:44
 18/34 anonim ***** válasza:
Én kíváncsian várnám a választ a 2es kérdésre. Ha napokig kell várni még a végén elfelejted. Vagy utánanézel a neten, hogy mit is kellene válaszolni....
2021. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem fel, hogy haladzsául vagy esetleg arámi vagy óegyiptomi, esetleg hettita nyelven szólalok meg.
2021. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Privátban küldöm el a választ aki kérdezte a második és harmadik válaszban mit tapasztaltam meg.

Mert túl személyes.

Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem lesz még, főleg olyan aki volt ilyen hipnózison vagy emlékszik valamire.

2021. márc. 18. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!