Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Láttam már birodalmak bukását,...

Láttam már birodalmak bukását, felemelkedését, királyok szolgája voltam és hadvezére.Előző életekre ki mennyire emlékszik?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak emlékeim, megkerestem több pszichátert,aki foglalkozik korregnessziós hipnózissel.De ahhoz kötöttem hogy előtte beszélgetés, hogy megismerjük egymást, ha van blokk, az még a tudattalan előhívásakor is fenmaradhat.

Negyedik ilyen orvosnál voltam, aki szintén ki is írta, hogy foglalkozik korregressziós hipnózissal.Ő is mondta hogy rögzíteni szeretné én is tegyem az egész hipnózist, mert visszahallgatva sokmindent elő lehet még belőle keresni.Ha sok az információ, nem tud ő se mindent közben megjegyezni.

Elmondta hogy írt már erről könyvet, de sok orvos direkt nem foglalkozik vele.

Négy életemre tudott visszavezetni.A nyelv amiken megszólaltam az adott népre jellemző régi nyelv volt.

Ilyenkor meglehet kérni a hipnótizált személyt hogy a jelenben használt nyelven is beszéljen.

Nekem volt egy életem egy nagyon távoli helyen, jóval a sumérok előtt, egy fejlett birodalomban, ott egyfajta pap vagy akkori tudós voltam.Majd a óbabiloni birodalomban egy királyi segéd és szolga voltam.

Utána egy karthágói kisebb hadvezér aki elesett az egyik csatában.Majd a római birodalomban voltam egy szenátornál tisztségviselő.

Másfél óra volt a hipnózis, utána nagyon sok emlék megmaradt, olyan volt, mintha tegnap lett volna.mivel a problémára megtaláltuk a pszicháterrel a forrást, nem kellett mennem több hipnózisra.

Azt mondta aki hozzá szokott menni, sok esetben van ilyen, de sajnos van az emberek egy 10%-a, akit nem tud ilyen módon korregnessziós hipnózisba vissza vinni a születése elé.

Aki volt már ilyen hipnózison miket élt át?

Milyen emlékek jöttek elő neki?

Mivel a doki is megkért hogy az ő hangja is ott van rajta és ez egy munkaterápiának mondható eljárás volt, ne hozzam nyilvánosságra, max család körében hallgassam meg.

Ő sem fogja, de ha felszeretné használni amiket én mondtam neki a hipnózis alatt, akkor írásbeli engedély megkereséssel fogja a hozzájárulásomat kérni.



2021. márc. 18. 12:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Túl személyes? Ugyanúgy anomim maradsz privátban is, mint itt.
2021. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Az lenne érdekes ha odaadnád a hanganyag konkrét részét olyannal aki beszéli az idegen nyelvet. pl.Latin És megtudni mennyire van összhangban a megélt eseménnyel.
2021. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Igen, meg hogy a sumérok előtti idegen vélhetően holt nyelvet melyik magyar orvos ismeri fel.
2021. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik ilyen hipnotizőr oldalán olvasom, hogy nem érdemes belekezdeni annál, aki nem hisz a reinkarnációban.

Nekem ez elég sokmindent elárul ezen "tudományág" hitelességről.

2021. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
16%
Túl személyes... a ruházat, a társadalmi felépítés, hajviselet? Mi ebben a személyes? Ráadásul a kutya se tudja ki vagy. Ez csak félrebeszélés.
2021. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
25, az azért elég személyes lehet, hogy mit csinált valaki pár ezer évvel ezelőtt, mint királyi szolga :D
2021. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Doki a latint értette.

A többinél kérte hogy amikor megszólaltam az idegen nyelven, mondjam el a ma használt nyelven is, amit jelenleg beszélek.

Amúgy visszatérve a parasztos példához.

A hipnotizőr szerint is, kell egyfajta intellektualitás, értelmi szint hogy az ember elkezdjen érdeklődni ilyen dolgok felől.gondolkodni kezdjen rajta.Az egyszerű emberek többségének nem ezen jár a feje, nem is foglalkoztatja.

Jelenleg is ebben az életben elég jó munkám van, szabad időbeosztással, sok sok utazással.Ausztria és Magyarország között ingázok, pontosan Győr és Bécs.

Nem hinném hogy a mai világban is, egy borsodi cigányfalu hátrányos helyzetű lakói ezen gondolkodnának.

El kell érni egyfajta motivációt,vagy értelmi képességet, miután az ember fogékonyabb lesz másfajta gondolatokra is.

Azokban az életekben mikor szolgáló ember voltam, viszonylag egyszerű polgári életem volt.Másik kettőben is az volt, csak a társadalmi posztom volt kicsit magasabb.

2021. márc. 18. 15:03
 28/34 anonim ***** válasza:

Jaja, a latint lehet h értette, már ha valóban nem csak halandzsa volt (vagy esetleg nem tanultál latinul)


Amúgy persze egy értelmes ember keresi a válaszokat az élet nagy kérdéseire, de nem feltétlenül csak az az értelmes gondolkodó ember, aki hisz a reinkarnációban.


Akik itt kérdeznek (én is) értelmes kérdéseket tettünk fel, mert az lenne a buta dolog, ha elhinnénk mindent, amit valaki leír.

2021. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
81%
27. A jelenlegi intelletuális szintednek semmi köze a lélekhez ami inkarnálódik. Elméletben egyik életedben koldus a másikban tudós a harmadikban király stb...az ember. Csak most ahogy olvastam a történeted, ugrott be hogy a haverom is hadvezér, tudós pap, és harcos volt karthágónál. És még akikkel beszéltem szintén ilyesmi. A lényeg hogy neked segített, az hogy valós vagy sem tulajdonképpen lényegtelen.
2021. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
79%
Én meditációs módszerrel mentem vissza tisztán és volt olyan is amikor dmt használtam. A DMT-s verziónál a születésem pillanatára mentem vissza és láttam ahogyan megszülettem, az orvost, a kórházat. Ezt vissza tudtam ellenőrizni és igaz volt. Az előző éltes élményekben már vannak fenntartásaim annak ellenére hogy nagyon valóságosak voltak. 2 helyet tudtam lecsekkolni külföldön. Voltak érdekes dolgok amikor elmentem az adott helyekre, de nem győzött meg 100%-ra.
2021. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!