Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az emberek honnan tudják mi a...

Az emberek honnan tudják mi a sorsuk? Egyszerűen megvilágosodnak, vagy mi?

Figyelt kérdés
Voltak az egyik kérdésben kommentelők miszerint ha megkérjük Istent, akkor válaszol. Nade milyen módon válaszol? Mert énmár kértem, csak valószínüleg nem vettem észre a választ. Vagy egyáltalán hogy van ez?
2010. júl. 30. 12:59
 1/7 anonim válasza:
Ne keresd a választ. Ráfogsz jönni magadtól, hogy mi a sorsod. Persze ehez rengeteg idő kell és mégtöbb türelem.
2010. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rengeteg idő... engem az őrületbe kerget a kiváncsiság!
2010. júl. 30. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
uh-.- bazzeg milliomos leszel!na így jó?
2010. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az jó lenne, de én ebben a kérdésben nem a pénzre gondoltam.
2010. júl. 30. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem istennek, van egy gyakorikerdesek.hu-s profilja és ha kérdezel válaszol
2010. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a numerológia segít.


Namaste

2010. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A te sorsod az, hogy rátalálj a keresés módjára.

A dolgok nem voltak és nem lesznek, hanem folyamatosan vannak. A sors úgy nyílik ki, mint egy virág, Felfeszegetheted a bimbót, de az nem lesz olyan.

Úgy gondolom, születéskor hozunk egy csomagot magunkkal, amiben benne vannak sorsunk virágainak magvai. Sok-sok lehetőség, ami attól függően fejlődik és virágzik ki, hogyan ápoljuk őket. A magokról megtudhastz információkat, ha elgondolkodsz azon, miben vagy egyedi és megismételhetetlen. Milyen képességek, affinitások jellemeznek téged, amitől más vagy, mint mások, és milyen vágyak és félelmek élnek benned, amelyek meghatározhatják utadat. Sok dolgot megtudhatsz magadról, ha elgondolkodsz, miért éppen abba a családba születtél, ahova, miért éppen úgy alakult a múltad, ahogy. Ezek mind-mind a te speciális sorsutadat határozzák meg, hogy bejárhasd azt az utat, amit születésed előtt elterveztél.

Ha nagyon érdekel, fordulj az álmaid felé, meditálj, és hagyd, hogy intuíció formában megtaláljanak a válaszok.

Persze a türelmetlenség ebben nem lesz segítségedre.

Olvasd el Szepes Máriától a Vörös oroszlán c. könyvet.

2010. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!