Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nincs menyország?

Nincs menyország?

Figyelt kérdés
Csak a pokol létezik és a földi inkarnáció számít a menyországnak.

2019. szept. 3. 21:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#29

Egyébként semmilyen világképről nem beszéltem. Sőt, ellenkezőleg, én mindent tagadok. Mindent tagadok, amit csak az elme kitalálhat. Pl a más világok létezését is tagadtam. Ez is csak egy gondolatforma az elméből. Ezért mondtam, hogy az egyetlen igazság a semmi. A semmi az elme számára felfoghatatlan. Persze próbálja valamihez hozzárendelni, de akkor az úgy már nem semmi lesz.

Magyarán: mindent tagadok, ami csak van, mert végső soron minden illúzió, ami csak van. Az összes gondolat, az összes érzés. Elég sokat gondolkodtam az élet értelméről, mire rájöttem, hogy egyetlen gondolat sem adhatja meg a választ, így teljesen felesleges róla gondolkodni. A gondolkodás csak elvonja a figyelmed a jelenről.

2019. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Bárki bármit állít a halálról, azt tagadom. Bárki bármit állít az ujjászületésről, azt tagadom. Bárki bármit állít az élet értelméről, azt tagadom. Mindent tagadok. Az elme nem képes egyik kérdésre sem választ adni. Aki azt állítja, hogy ő tud, az hazudik. Van itt pár ilyen ember.
2019. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
De igenis van mennyorszag! Hiszek benne! Sőt!
2019. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én hiszek a túlvilágban. De amit a vallások terjesztenek. És ha csak itt az Ezotéria Reinkarnáció és karma topikot is végig olvassa valaki. Lehet látni sokakon hogy egy mély ideologizált hipnózisban vannak és ezt terjesztik. És a vallások is ugyan ezt teszik. Végig nézve hogy müködött mindig is az elit és a hatalom világa. Az emberekbe hipnotikusan táplált alárendeltséget. Meg hogy mások sgét kell nyalnia különben. És meg sok más fényében, én korántsem ezeket az ideologizált nézeteket vallom.


Én inkább ezekben az elméletekben hiszek. Sokkal realistábbnak és ételszagúbbnak tartom. Mint az

ideologizált eszméket. És akik annyira hisznek ezeknek az idealizált eszméknek. Azoknak érdemes elkondolgodni azokon amiket a kevésbé idealizált írások leírnak.


[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Hhweir-TNFk

[link]


Ajánlom a Júdás evangéliuma (2006) filmet is a témában. Van egy részlet amiben Jézus azt mondja hogy ez a világ itt nem isten műve. Kineveti tanítványait hogy azt az ételt amit esznek azt nem isten teremtette. És hogy akitől ez a tesz és az az étel származik az vagy azok méltatlanok voltak a művükre. Kineveti őket hogy ez egy rabszolga test. És hogy a földi világ nem az isten műve! Maga Jézus is az apokrif iratokban teljesen mást állít mint a modern biblia. Már csak a kereszténység Bibliája is egy a hatalom által agyon hamísított és cenzúrázott, agymosó kampány. Ami valójában ott volt azt minden erővel meghamisították és eltüntették a történelem során. Más nagy vallásoknál ugyan ez a helyzet. De csak körbe kell néznünk a saját környezetünkben és a világban. A széles körben terjesztett agymosó ideológiák teljesen szembe mennek avval amit valójában az életben tapasztalunk.

2019. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Van egy könyv,:Dr.Eben Alexander:A mennyország létezik.Olvasd el,majd eldöntöd.
2019. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!