Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez jelenthet valamit? (fontos)

Ez jelenthet valamit? (fontos)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért de úgy érzem, hogy Spanyolország az én hazám!! Pedig semmi közöm sincs hozzá , még soha nem voltam ott és tudomásom szerint nincs bennem Spanyol vér de valahogy mégis nagyon vonz az egész ország, a kultúra, a nyelv és minden ami Spanyol..olyan mintha mondjuk Spanyol lennék és ott laknék és eljöttünk volna Magyarországra nyaralni és mintha honvágyam lenne. Ez miért lehet? Köze lehet az előző életemhez vagy valamilyen ilyesmi dologhoz? Egyébként még csak nem is hasonlítok a Spanyol nőkre. Kékes szürke szem, természetes szőke haj, világos bőr, nem túl nőies testalkat.
2010. júl. 13. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyu egy tibeti szerzetesrend mestere és egymást szokták visszautaztatni az előző életeikbe,és akkor látta. Én is alig várom,hogy engem is visszavigyen,megígérte,hogy megteszi:) 18/L
2010. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hm.. Elképzelhető, hogy van köze ilyenekhez. Én a helyedben szerveznék magamnak egy párhetes utat Spanyolba, szétnéznék ott jól, minél több helyen, városban, vidéken, ahol csak tudok és figyelnék, milyen hatással van rám az ország egyedi energetikája. A külsőd meg gondolom, azért olyan, amilyen, mert ilyen külső tulajdonságokat örököltél a jelenlegi családodtól.
2010. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
sajnos nincs lehetőségem rá hogy kiutazzak és az örökléssel kapcsolatban meg pont ezaz hogy senkitől nem örökölhettem mert senki nem volt ilyen a családban mint én...nálunk mindenki sötét bőrű és sötét barna hajú kivéve papám ő fehér bőrű de neki is sötétbarna volt a haja...
2010. júl. 16. 19:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen

Azt jelenti, hogy előző életedben Spanyol voltál

Nekem az egyik ismimmel van az hogy nagyon közel érzem magamhoz és kicsit hasonlítunk is egymáshoz és kiderült, hogy előző életünkben testvérek voltunk :)

2010. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

En a torokokkel voltam igy meg tini koromban, aztan elkezdtem tanulni a nyelvet, s konnyen megis tanultam.

Aztan megtanultam jogazni, es elkezdtem fejleszteni a belso erzekeimet, es rendszeresen meditaltam.

Egyszer meditacio alatt elojott 2 elozo eletem, az egyikben torok voltam es no, a masik, orosz es ffvago ffi.

Tokeletesen beszelem a torokot, orosz nyelvet.

Ne foglalkozz ezzel most kulonosebben, de elkezdheted fejleszteni a belso erzekeidet, mint joga, meditacio, 6. erzek stb. szep sorjaban, s majd minden jon a maga idejeben, de ne turelmetlenkedj, bizzal a lathatatlan mesteredben, Aki vezet Teged!

2010. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Az utolsó válaszoló tanácsát megfogadom :)
2010. aug. 23. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!