Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez jelenthet valamit? (fontos)

Ez jelenthet valamit? (fontos)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért de úgy érzem, hogy Spanyolország az én hazám!! Pedig semmi közöm sincs hozzá , még soha nem voltam ott és tudomásom szerint nincs bennem Spanyol vér de valahogy mégis nagyon vonz az egész ország, a kultúra, a nyelv és minden ami Spanyol..olyan mintha mondjuk Spanyol lennék és ott laknék és eljöttünk volna Magyarországra nyaralni és mintha honvágyam lenne. Ez miért lehet? Köze lehet az előző életemhez vagy valamilyen ilyesmi dologhoz? Egyébként még csak nem is hasonlítok a Spanyol nőkre. Kékes szürke szem, természetes szőke haj, világos bőr, nem túl nőies testalkat.
2010. júl. 13. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent jelenthet. Talán egyszerűen csak az a nép szimpatikus neked azok alapján, amiket tudsz róluk. De az is elképzelhető, hogy éltél már ott valamely előző életedben, és esetleg maradtak onnan feladataid.
2010. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én Németországhoz vonzódom így, de én beszélek is németül. Én mondjuk kisgyerekként is néztem a nyugatnémet autócsodákat, akkor itthon még a Lada volt a sikk. Ezért tanultam meg anyanyelvi szinten németül, és most is sokat járok német nyelvterületre.
2010. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nemcsak a nép szimpatikus mert úgyis viselkedek mint a spanyolok de nem direkt szóval nem utánozni akarom őket hanem ez csak úgy magától jön.
2010. júl. 13. 11:28
 4/16 anonim válasza:
100%

Engem is vonz egy kicsit Spanyolország, a spanyol nyelv, de ennyi.


1. válaszolóval egyet értek:)

2010. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem értem...úgy viselkedsz?Még is hogy?Le írnád?
2010. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Bikákat szúrkálsz?
2010. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jelent semmit. Egyszerűen csak megtetszett az az ország. Ennyi.
2010. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,hogy előző életedben spanyol voltál,nem kizárt. A külső jegyek nem számítanak,bár azt állítják,az ember mindig hasonlít az előző önmagára. Anyut már megutaztatták, és azt állítja ugyanígy néztem ki előző életünkben is. Mi franciák voltunk az 1800-as évek közepén. 18/L
2010. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és ezt honnan tudod?
2010. júl. 13. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet előző élet feeling, de ezt csak te tudod kideríteni. Én ugyanígy voltam a franciával, és ráadásul úgy hogy utálom a franciákat :). De mégis valahogy olyan ismerős minden ami francia. Szóval aztán nekem is kiderült hogy nem véletlenül utálom őket. Persze lehet simán szimpátia is. Ezt neked kell kinyomozni.
2010. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!