Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » FONTOS! Szerintetek ez az...

FONTOS! Szerintetek ez az előző életem? Lehet?

Figyelt kérdés

Szóval, álmodtam, de olyan érzelem dús volt, és fájdalmas (fizikailag is), olyan megszokott, és rémlő, hogy az volt az első feltevésem, hogy: „Lehet, hogy egy előző életem álmodtam meg?”


Az álom:

Külső nézetből volt, de néha, mintha én lettem volna, Cecilia…


Egy barátságtalan szürke szobában ültem, a szoba közepén volt egy ágy, vele szembe az ajtó, ha az ajtóval szembe álltam volna, jobbra lett volna egy kicsi ablak.

Az ágyon ültem. És elővettem egy nagyon régi fotóalbumot. Aztán én is, külső nézetből is megláttam magam az egyik fotón. Érettebb arcom volt a képen, mint most, és sokkal erősebb hullámok voltak benne. A kép alá ’20-as évek volt írva.

Aztán elraktam az albumot és lefeküdtem aludni, mintha elégtem volna, fájt, és rosszul voltam (lelkileg), és mégis el akartam aludni.


A következő kép, egy kellemesebb, otthonosabb házban vagyok. Cecilia, egy fiatal, háztartásbeli nő, mert nem szorulnak rá, hogy Ő is dolgozzon. A ház tényleg a ’20-as évek körüli. Furcsamód mindenre emlékeztem, ami vele történt, az álomban, még arra is válaszolni tudtam volna, hogy kik voltak Cecilia szülei, mi a vezetékneve, mikor született, van-e testvére, erre már nem emlékszem. De arra igen, hogy imádott zongorázni (amit én is imádok), kávézni, táncolni, nevetni, sétálni…

A férje, valami mérnökszerűség volt, és most is éppen be volt zsongva egy munka miatt. De úgy igazán, a fotót is csak futólag dicsérte meg, amit előző nap, Cecilia a fotóalbumba készíttetett. Az volt az, a kép, amit én is láttam. Elköszönt és mondta, hogy bemegy, mert nemsokára a munka végéhez ér, és hamar be akarja fejezni.

Cecilia elment sétálni. Eléggé messze ment el, de kellemes meleg volt, egy folyót, vagy egy tenger mentén sétált, nekem Olaszország jutott eszembe róla. Aztán hirtelen elveszthette az eszméletét, mert én sem láttam semmit.


Következő kép: Abban a szobában fekszik, ahol én néztem a fotóalbumot, eléggé ramatyul van, de főleg a miatt, hogy nem tudja mi történt… Mellesleg azt sem, hogy hol.

Bejött egy nő, akit régebbről már ismert, nem nagyon kedvelte, de megvoltak. Ő babrált valamit, aztán mosolyogva kiment. Az ajtó be volt csukva.

Később bejött a férje is, és elmesélte neki, hogy a megbízói háza előtt esett össze, és megmondta neki, hogy legközelebb ne tegyen ilyet, mert rendkívül megijedt, nagyon aggódott.

Miután a férj elment, az ajtó megint csukva volt.

Cecilia elaludt.


Következő kép: Cecilia férje, a leégett ház előtt ál, és összeomlott. Az üzleti partnerei mondták el neki, a hírt. Ők nem égtek bent.


Rettenetesen rossz volt látni, hogy a férje, aki eddig bohókás, gondtalan ember volt, most magát okolja, és ezerszer felteszi magának a kérdést, hogy: Miért nem vitte haza? Miért kellett így lennie?


Aztán fölkeltem.


Érdekes:

Mamám, már az, amelyik ilyen ezoterikus beállítottságú, és ilyenekre elég érzékeny, Ő nevezett el Cintiának.


Mikor a mostani énem volt a szobában ugyan úgy elégett, mint Cecilia, és ugyan abban a szobában, és ugyan olyan barátságtalannak és szürkének láttuk mindketten a szobát.


Szerinted?


2010. máj. 5. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez mind eléggé közhelyes, mint valami ponyvaregényben, vagy átlagos filmben..bocs.
2010. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet, kicsit érdekesen fogalmazok, de olyan rosszul esett érezni ahogy elégek... brrr...
2010. máj. 5. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet az előzőéleted! Nagyon érdekes történet. A fogalmazásoddal nincs semmi gond!
2010. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehet előző életbeli élmény, és ha emlékeznél minimum egy névre az álomból, talán meg tudnád keresni az embert, aki ugye a férj volt, esetleg valamelyik rokont, és lehet, beigauolódna, hogy tényleg volt egy Cecília nevű lány, aki így halt meg. Azt ajánlom, lefekvés előtt készíts papírt és ceruzát az éjjeliszekrényedre (vagy ami melletted van alvás közben) és elalvás előtt pedig gondolj arra, hogy álmodd meg mondjuk a férj nevét, vagy nem tudom, és mikor fölkelsz gyorsan írd föl, el ne felejtsd. Perzse ezt csak akkor ha tényleg érdekelnek a részletek. :)
2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, h nem a te előző életed, hanem ez korábban történt meg abban a házban, ahol most éltek, én már hallottam ilyesmiről, tehát esetleg érdeklődj utána, hogy ki(k) éltek a házban korábban, mik történtek ott ....habár én nem nagyon hiszek az ilyesmiben:D nem is tudom már miket írogatok itt ajjaj :DD De ha te mondjuk fogékony vagy ilyesmire, akkor ezt pl. megpróbálhatnád sztem :)
2010. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg meg fogok vele próbálkozni:)
2010. máj. 5. 20:32
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szia Cintia! :)hát,ha nem is a te előző életed,de valaki mással ez tuti megtörtént,te pedig megkaptad az üzenetet..az is lehet..de az is,hogy te voltál..nagyon durva sztori!
2010. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
nincs mese, te voltál 300 ével ezelőtt a dzsecki barlang Jeti lakojának a nagy lánya!
2010. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

10:52-es:

Ez halálos volt(:

2010. máj. 6. 15:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

fogalmazásoddal nincs semmi baj, de én kételkedek a lélekvándorlásba, lehet valamilyen rossz film, újságban valamilyen kis cikk stb :)


sokkat álmodsz a tűzröl lehet olyan helyen laksz ahol volt valamilyen balesett vagy olyan a munkahelyed.. :D?

2010. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!