Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez? Valaki adna...

Mi volt ez? Valaki adna magyarázatot?

Figyelt kérdés
a multkor azt álmodtam hogy (azthittem h álmodtam)eljött mamám szelleme és beszélgetünk és mondott egy akkor még érthetetlen szöveget.:kyu sakamoto sukiyaki.. másnap nemtudtam mi lehet és beirtam a keresőbe. kiderült hogy egy 60as évekbeli japán zeneszám. amikor apámnak meséltem kiderült hogy mamám kedvenc zenéje volt. erre adjon valaki magyarázatot!!
2010. júl. 3. 19:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
esetleg egy jel??? nem tom vannak fura dolgok ,mi az magyarul?
2010. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyakran a szellemek az álmunkban üzennek,ha tisztán emlékszel biztos,hogy mamád volt.Szeretné veled tudatni,hogy jól van és figyelemmel kísér téged,szeret.
2010. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vohu Manah ***** válasza:

Lehet hogy tényleg, csak összemosódott számodra a valóság és az álom. Álmunkban tudatalattinkban dolgozzuk fel az olyan infokat, amin gondolkodunk -- van hogy ez később történik, mint mikor foglalkozunk vele.


A másik lehetőség, az hogy minden ember mellet van két angyal, egyik az őrangyalunk, a másik pedig egy segítő (ők elhunyt személyekből lett angyalok). Az utóbbi szükségleteink szerint cserélődhet...attól függ, mire vágyunk, mit kell megtanulnunk, stb... Én is jártam így, hogy egy nekem kedves elhunyt személy, mellettem volt ily módon, és szintén álmunkban kommunikáltunk.

2011. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!