Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez? Valaki adna...

Mi volt ez? Valaki adna magyarázatot?

Figyelt kérdés
a multkor azt álmodtam hogy (azthittem h álmodtam)eljött mamám szelleme és beszélgetünk és mondott egy akkor még érthetetlen szöveget.:kyu sakamoto sukiyaki.. másnap nemtudtam mi lehet és beirtam a keresőbe. kiderült hogy egy 60as évekbeli japán zeneszám. amikor apámnak meséltem kiderült hogy mamám kedvenc zenéje volt. erre adjon valaki magyarázatot!!
2010. júl. 3. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondta neked régen (ő, vagy valaki más), hogy ez a kedvenc száma, csak már nem emlékeztél rá, de álmodban igen!
2010. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
biztos nemmondta senki. nemistudtam hogy az egy zene. és akkor még nagyon pici voltam.
2010. júl. 3. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Én tanulok japánul te hogyan tudtad le írni ezt a nagyon nehéz szöveget :D kyu sakamoto sukiyaki , ne haragugy de valahogy nem tudok neked hini bocsi .
2010. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
am én nem tanulok japánt,de egy kicsit gondolkodok, le tudom írni és ha hibásan írom be,akkor a google ki adja helyesen;)
2010. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
20:06-os vagyok jah és mi van ha a kérdező japán/kínai?:D
2010. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan tudtad le írni ezt a nagyon nehéz szöveget"


Te tanulsz japánul és te nem tudod?


A japánt hallás után elég könnyű átírni romaji-ra.


Én nem tanulok japánul de a romaji-t mégis tudom írni és olvasni.

2010. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hibásan irtam be. de adott tippet hogy mi lehet a jó. nemtudom aztse hogy tudtam megjegyezni mert nagyon rossz a memoriám. ez nem egy kamu kérdés. azért vicces hogy aki azt irja hogy szellemet látott annak hisznek. énmeg csak nemértem hogy mi történt.lehet hogy álmodtam csak. nemtudom. de a zenecíme honnan jöhetett? nemhiszem hogy akárholis halhattam volna.
2010. júl. 3. 20:12
 8/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok japán!nemistudok japánul. nemis akarok japánul tudni. csak nemtudom hova tenni ezt a fura dolgot.
2010. júl. 3. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
20:07-es te aztán jó nagy paraszt vagy ;) mi az h. romaji? eltudnád magyarázni kiváncsi lennék;P
2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolso, te tenyleg hulye vagy vagy csak tetteted?:D Konyorgom ne szolalj meg, ha fogalmad sincs az adott dologrol. A romaji a latinbetus atiras. En tudok japanul, tenyleg konnyu megerteni es leirni. (leforditani mar sokkal kevesbe konnyu:)
2010. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!