Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez? Jővőbe láttam?!...

Mi volt ez? Jővőbe láttam?! /LENT/

Figyelt kérdés

este lefeküdtem aludni és azt álmodtam hogy a suliba egy osztály társam egy levelt akar csempészni a táslámba és úgy próbálkozik, hogy az egyik b.nőm kihív wc-re és amikor felkeltem és mentem a suliba az egyik b.nőm kihívott wc-re de nem mentem ki nap végén megkérdeztem az illetőtől, hogy levelet akart-e csempészni a táskámba és azt mondta igen


1-2 éve történt


lesz még ilyen? ez képesség? oldalt is mellékelhettek ahol ilyenek vannak vagy többet meg tudhatok erről


2010. jún. 22. 16:39
1 2
 11/20 anonim válasza:
32%
látnok vagy! én is! páréve megálmodtam hogy a jövőben fel fogok kelni! és megtörtént... nagyot néztem.
2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
73%
Üdv! Velem is történt ilyen nem is egyszer csak nem másnap hanem rá egy vagy két hónapra következett be de amikor bekövetkezett tudtam hogy én ezt egyszer már megálmodtam ez olyan deja vu érzés...de még soha nem sikerült "megakadályoznom". amikor éreztem hogy amit megálmodtam be fog következni próbáltam ellene tenni és amit tettem pont az vezetett ahhoz a dologhoz...
2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaja velem is volt ilyen, ugyan így, hogy próbáltam tenni ellene de az vezetett ahhoz, hogy mégis megtörténjen :). Meg aztán volt amikor csak simán nem érdekelt, és mindig ugyan olyan helyzetben következett be mint, hogy előtte megálmodtam. Érdekes...
2010. jún. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

szia :D

ilyet én is szoktam?

mennyi idős vagy? kor? nem?

beszélgethetünk :D csak írj privibe

12/L vok :D:P

2010. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
én 13/L vok
2010. jún. 23. 12:58
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem paranoid skizofrénia, de jó lenne megkérdezni egy szakértőt is
2010. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Lehet, hogy csak elkapott a dezsavű érzés. De amúgy én elhiszem, hogy megálmodtad a jövőt, mert biztos vannak olyan emberek, akik a jövőbe látnak, csak azt nem értem, hogy a tömegbaleseteket miért nem látja előre senki?
2010. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nekem is volt már ilyen, sajnos ritkán szokott lenni, van, hogy hónapokig semmi aztán jön egy ilyen álom, de nekem csak a megálmodás után hetekkel később "válik valóra" és mindig valami teljesen lényegtelen dolog.


Például évekkel ezelőtt volt egy emlékezetes eset. Álmodtam arról hogy egy számomra ismeretlen szobában vagyok fiatalokkal, a földön ültünk és beszélgetünk. Velem szemben egy srác ült aki épp mesélt valamiről. Megfogott ez az álom, mert általában olyat álmodok, amiben olyan helyszínek és szereplők vannak, amit az agyam össze tud rakni az emlékeimből, ezért furcsa volt, hogy idegenekkel álmodtam. Később kb. 2 hónap múlva kaptam egy lehetőséget, egy egy hetes táborra és ahogy ott ültünk és beszélgettünk egyik nap, olyan ismerősnek tűnt minden, elkapott a deja vu érzés és akkor amikor elkezdett beszélni a velem szemben ülő srác, pontosan tudtam, hogy mit fog mondani.

2010. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem ez mindenkiben benne van, ez lehet, hogy valami elfojtott "képesség". Én hiszek abban, hogy ha megtisztítanánk az elménket valahogyan, akkor tudnánk ilyen "természetfeletti" dolgokat csinálni.
2010. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én erre csak azt mondom hogy egyszer azt álmodtam hogy állásinterjúra mentem egy tömbházba (ne kérdezd miért pont állásinterjúra). Bementem. A lépcsőforduló és a tömbház fala között volt egy rés. Felértem az emeletre, ahol az osztálytársaim voltak, de egyiket láttam leesni a résen, a földszintre. Lekiabáltam enki hogy jól van e, ő meg visszakiabált hogy semmi baja. 2-3 hónap múlva kirúgták ezt az osztálytársamat. Én ne mondom h én most hú de mekkora jövőbelátó vagyok mert megálmodtam, de azt hiszem ez nem volt véletlen csak akkor nem esett le h ez az álom mit jelenthet..ha az álmok egyáltalán jelentenek valamit. Csak szeirntem ha valamit megálmodsz az általában egy szimbolikus álom...amit értelmezni kell
2010. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!