Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Üzenethet egy haldokló?

Üzenethet egy haldokló?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategoriába tettem,meg már 3 éve történt,de azóta se hagy nyugodni a dolog. Édesapám szívinfarktust kapott ,kómába került utána...kommunkiálni nem lehetett vele,semmire nem reagált,kivéve az én hangom...felgyorsult a pulzusa,emelkedett a vérnyomása,és sokszor követett a tekintetével,és volt h folytak a könnyei..másnál nem volt ilyen...mielőtt meghalt kétszer álmodtam vele,egyszer azt üzente h szeret,másodjára a halálának időpontját és körülményeit...ott voltam vele mikor eltávozott,minden ugy történt ahog álmomba,és olyan időpontba amikor azt éreztem,h most azonnal be kell mennem a kórházba,egyéb okok miatt csak pár órával később tudtam volna.
2010. máj. 27. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam nagymamámmal mialatt kórházban feküdt hogy eljött a házunk elé és integetett.Pár nap múlva halt meg...
2010. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

18.30:


Nem, nem neked szántam, neked csak más véleményed van, ennyi :) Ha érdekel esetleg figyelmedbe ajánlom Michael Newton: Lelkünk útja című könyveit, neten is meg lehet találni vhol pdf formátumban. Nekem nagyon tetszett :)

2010. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
egyszer a kollégám apukájával álmodtam,tekepályán volt integetett és távolodott...másnap reggel kiderült meghalt az apukája,tekepályán kapott szívinfarktust....ledöbbentem..el se mertem mesélni neki azóta se,pedig már jó 5 éve történt...
2010. máj. 28. 09:53
 14/16 anonim ***** válasza:

'87 telén történt, amikor a mamám kórházban volt. Aznap bent voltunk nála, nagyon jól volt, evett, ivott, vidám volt, sőt, beszélt is velünk. Az ágyában felült. Ez azért rdekes, mert 1 hétig lélegeztető gépen volt, azt hittük, meghal. Utána lett jobban. A papám mesálte, hogy rákövetkező hajnali 3 körül hallotta, hogy a kutya nagyon vonyít, a kamrában a polc, pedig csörömpöl, zörög, holott nyugodt idő volt, meg egyébként sem szokott ilyet. Másnap jött a távirat a kórházból, hogy hajnal 3-kor a meghalt a mama. Nagyon érdekes volt, és szomorú...

Egyébként volt másnál is ilyen?

2010. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én voltam életveszélyes állapotban az intenzíven, 0 vérnyomással.

Találkoztam a Nagymamámmal lehet, aki az mondta, maradjak még.


De szkeptikus vagyok, erre is van kézzelfogható magyarázat nem is egy, csak hátha mégis ilyesmi.

2010. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A haldokló üzenhet, de a halott már nem.

Ha nem neked adta át az üzenetet, csak úgy érezted, akkor pedig az agyad játéka, de ezt nevezik szeretetnek. Az benne a szép, hogy így éreztél iránta és szinte kitalálta az agyad, hogy ha ott lennél mit mondott volna.

2011. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!