Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Üzenethet egy haldokló?

Üzenethet egy haldokló?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategoriába tettem,meg már 3 éve történt,de azóta se hagy nyugodni a dolog. Édesapám szívinfarktust kapott ,kómába került utána...kommunkiálni nem lehetett vele,semmire nem reagált,kivéve az én hangom...felgyorsult a pulzusa,emelkedett a vérnyomása,és sokszor követett a tekintetével,és volt h folytak a könnyei..másnál nem volt ilyen...mielőtt meghalt kétszer álmodtam vele,egyszer azt üzente h szeret,másodjára a halálának időpontját és körülményeit...ott voltam vele mikor eltávozott,minden ugy történt ahog álmomba,és olyan időpontba amikor azt éreztem,h most azonnal be kell mennem a kórházba,egyéb okok miatt csak pár órával később tudtam volna.
2010. máj. 27. 12:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Utána pár hónapig még éreztem a jelenétét,voltak dolgok amikben segített,majd éreztem h elment...de anyum nehezen bírta a terhelést,és megprobált apu után menni,időben megtaláltam,stb...akkor álmodtam apával,és azóta se,azt mondta h nagyon dühös mert nem vigyázztam eléggé anyumra,és ne aggodjak ő nagyon jó helyen van,hagyjuk békén...

azóta se álmodtam vele,de az utolsó álmom után 2 nappal megtudtam h terhes vagyok,és a kisfiam apum születésének napján indult ki a pocakból...

szóval üzenhetett? vagy csak beképzelt álmomban?

2010. máj. 27. 12:24
 2/16 anonim válasza:
100%
Van, hogy álmunkban üzennek a szeretteink. Mivel apukád még élt, így szerintem még nagyon az esélye, hogy amit láttál valóság. Holtakkal is megesik. Hidd el, nem csak az agyad játszik veled.
2010. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Első válaszoló vagyok: Nagyon sok ilyen jellegű könyv megfordult a kezemben és sokan beszámoltak arról is, hogy a halál után is érezték szerettük jelenlétét. És ezeknek a jelenéseknek a célja az, amit te is mondtál, hogy a szeretett személy biztosítani akarja az élőket, hogy ne aggódjanak miatta, ő jó helyen van.
2010. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De szép történet.. :) Szerintem is teljesen lehetséges, olyan emberekkel esik meg, akik elég fogékonyak rá, és közel álltak az illetőhöz. Amúgy ha a picid pont aznap született, mint apukád, akár komolyabb dolgot is jelenthet (újjászületés)
2010. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

kisfiam születése után pár hétig sokszor ugy tartotta az ujját,ahogy apum szokta,csak rá volt jellemző a családban...utána elmaradt,kb.2 hónapos korában..ja és ujszülöttekre nem jellemző az kéz és ujj tartás:-))

kislányomnál nem volt ez

2010. máj. 27. 12:50
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

"Amúgy ha a picid pont aznap született, mint apukád, akár komolyabb dolgot is jelenthet (újjászületés)"


Aha! Ennél már csak az viccesebb mikor a család kutyáért ment a menhelyre és ott felfedezték hogy a nagyapa ott csahol.És hazavitték a nagyapát. Ugasson otthon. Mert nagy az isten és nagy az ő állatkertje!

2010. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
újjászületésről úgy tudom,hogy amikor valaki meghal ,és abban a pillanatban születik egy baba,annak a lelkébe megy át és nem várja meg,míg "visszatérhet" a családba egy új tag személyében. Kedves gondolat volt,de butaság.
2010. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem igaz, a lelkek ritkán születnek azonnal újjá, van aki akár több száz évig nem születik. És ugye nem is véletlenszerű, hogy ki kinek a testébe. A baba ujj tartása is elég érdekes dolog szerintem, nem mondtam, hogy így van,de a lehetőségét nem zárnám ki. Idővel a pici fejlődése során ki tudja miket fedeznek még fel :) (én sem hordom le a másikat, ha nem egyezik a véleményünk, én nyitott vagyok)
2010. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
én nem hordtam le senkit,csak másképp tudom.De gondolom,ez akkor nem nekem szólt:)
2010. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 27. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!