Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kivel történt hasonló?

Csokista kérdése:

Kivel történt hasonló?

Figyelt kérdés
Egyik helyről költöztünk egy másikra... Az új helyet hamar megszerettem de szerintem kicsit előre itélkeztem.. 2évig semmi olyan nem történt ami említésre méltó lenne de az említett 2 év elteltével történtek furcsa dolgok. Haverommal és Testvéremmel egyetértettünk hogy ez nem normális. Utána érdeklődtem a házunknak (szolgálatilakás) a bérbeadóktól több mint 150 éves többször felújított ház. Egy lakó ottbent halt meg valami Buruc Mária. Haverommal mint valami hülyegyerekek a házban elkezdtünk szórakozni k*** letté k*** letté Marika. Na innentől lett minden durváb. ahogy ezt olyan fél perce énekeltük bekapcsolt a TV és a fürdőszobacsap folyt mint atom. Futottunk ki a házból és csak 4en mertünk bemenni.hangfelvételt is csináltunk ilyenek hallhatók hogy jönnek!,Árualó, meg egy csomó összevisszaság. Kerültem a házat sokat csak a kutyát jártam haza etetni mindent mást haveroknál csináltam akik hülyének néztek azoknak mondtam gyertek el. Egyből megértettek. Így telt el az idő.. Teljesen napra pontosan 6 évvel később költöztünk el.

2015. jan. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Szep kis esti mese. Csak hogy tudd, minden hazban halt mar meg valaki! Nem nagy szam.
2015. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom de mielőtt elmentem otthonról kikapcsolotam a TVt direkt és a kilincsen otthagytam egy hajszálat amikor hazaérek mindig minden alkalommal megy a TV stb néha a kád tele volt vízzel... Én meg tudom hogy igazam van nem fogok vitatkozni erről hogy ez nem,,estimese''Neked meg szíved joga elhinni vagy nem..
2015. jan. 27. 20:34
 3/4 bollocks ***** válasza:
0%
Szerintem tudathasadásos elmezavarban szenvedsz, néha bekapcsolod a tévét, aztán meg elcsodálkozol rajta. Fordulj szakemberhez!
2015. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szasza682 válasza:
57%
Bátyámmal és a családjával élek kb.3éve.A dolog úgy kezdődött, hogy kellemetlen volt a házban tartózkodni,olyan volt mintha valaki figyelne.Késöbb furcsa zajokat,lépteket hallottunk,tárgyak borultak le a helyükről.Ezután próbáltuk úgy intézni,hogy senki ne maradjon egyedül a házban mert már nagyon féltünk,főleg este.A barátnőm nállam aludt. Az éjszaka közepén lépteket halottunk a nappaliból amik a baba szobája felé tartottak.Tudtuk, hogy sem az anyja sem az apja nem lehet, hiszen a baba békésen aludt. Nagyon megilyedtünk mikor átmentünk a baba szobájába senkit sem találtunk ott, aki járkálhatott volna.Sem máshol a lakásban, a bejárati ajtó pedig kulcsra volt zárva. Az udvaron sokszor mászkálást, pakolászást hallottunk. A kutyák nem csak az idegeneket még a barátainkat is megugatják, tehát ha valaki be akarna jönni arról biztosan tudnánk,a kutyák nem okozhatták a zajt, hiszen a bejárati ajtó elött ültek a lépcsőn. Egy másik eset, éjszaka filmet néztünk, szintén zajokat hallottunk az udvarról, ellenőriztük, hogy zárva van-e az ajtó. A lépcső aljára időközben felszerelt kiskapu t (arra szolgált, hogy a kutyák ne jöjjenek fel a lépcsőn) nyitva felejtettük, de már nem mentünk le bazárni. Késöbb újra kinéztünk, a kiskapu csukva, retesz pedig rá volt tolva. Ha ettől nem rémültünk volna halálra késöbb valaki be akart jönni. A zárhoz senki nem nyúlt szimplán csak lenyomta a kilincset Folyamatosan egyre rosszabb lett a helyzet.Egyszer felriadtam éjszaka és ült mellettem valaki. És még rengeteg ehhez hasonlók. Egy keresztény rokonunk nálunk volt látogatóba, ő is ugyan úgy szorongott mint mi. Elmesélte, hogy nála is történtek hasonló dolgok, imádkozott, megtért és minden helyrejött. Idővel mi is megtértünk, tényleges hittel imádkoztunk,kértük az Urat, segítsen, hogy megszabaduljunk ettől az egésztől.Rövid időn belül minden helyrejött. Azóta rendszeresen imádkozunk és nem tapasztaltunk semmi ilyesmi dolgot.Nem szabad félned a gonosztól mert ezel erőt és teret adsz az életedben. Tudnod kell, hogy Isten sokkal nagyobb erővel rendelkezik és segít rajtad. :)
2015. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!