Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért látok hirtelen alakokat,...

Miért látok hirtelen alakokat, amik gyorsan el is tűnnek? (lent)

Figyelt kérdés

Sokszor van, nappal is, hogy odanézek valahova, és hirtelen meglátok egy arcot, vagy teljes alakot, és egyből eltűnik. Szerintem nincsenek ott, de ki tudja...

Nagyon ijesztő.

Miért van ez? Mi lehet ez?

14/L



2014. júl. 10. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Talán azért van mert le kellene álni a droggal nemgondolod?
2014. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Miert kell egybol drogra gondolni..... mi van olyankot ha csak kaprazik a szeme??vagy egy betegseg kezd elo jonni..??vagy epp valoban lat ott valakit ??? Nem kell mindjart letolni hogy na mert drogozol!!!!!
2014. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Mert ez hülyeség.

Nincsenek szellemek és kész!

Jó na de épp eszű ember nem lát ilyeneket.

2014. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Retina - utókép lehetett, főleg, ha erős fényben fordult elő. Legalábbis nálam ez szokott előfordulni. Onnan ismerhető fel, hogy a hirtelen látott "alak" egy színű (nem feltétlenül fekete, hanem lehet zöld, piros vagy sárga is), és körvonala hasonlít arra a valós dologra, amit előtte néztél. Ha nem ilyen, akkor nem retina utókép, de akkor sajnos nem tudom, micsoda.
2014. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami kezdődő mentális probléma előhírnöke lehet, ha ilyeneket látsz. Nem ártana elmenni valami kivizsgálásra, nehogy valami komolyabb egészségügyi elváltozás jele legyen a dolog.
2014. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 barzsu válasza:
31%

Elképzelhető, hogy látsz ilyesmit. Nem kell megijedni. Vannak entitások körülöttünk mindig, csak nem mindenkinek van képessége a látásukra. Mióta látod? Van aki kicsi kora óta. Az én lányom is látta ezeket. Amikor kiderült, hogy lát, akkor megkérdeztem tőle, hogy miért nem szólt erről? Azt mondta, hogy azt hitte, mindenki látja.

Szerintem az érzékenyebb személyiségű emberek látnak, meg akinek nyitva van a 3 szeme, középen a homlokunkon található. Ez általában a kisgyermekkor után bezáródik.

Nekem pl pár éve volt egy meglepő élményem: aurát láttam, amit addig soha. Nem is értettem meg rögtön, azt hittem, hogy csak káprázik a szemem és azért látok egy ember körül vibráló fény kört. Aztán rájöttem, hogy jéé, láttam az auráját. :))

2014. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha hülyesėg nen kell ra valaszolni,mert a valaszod is hülyeseg:-).

!!

2014. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

#6: Az én fiamnak 4 szeme volt, meg 7 füle, abból kettő a talpán egy meg a lapockáján. A gyomrába is nőtt egy, de azt még idejekorán kihányta. Szája is három volt neki, háromféle tónusban tudott hasbeszélni. Aztán ezek mind visszanőttek vagy mi, amit ilyenkor szoktak ezek a testrészek.


Harmadik szem... Szerintem csak a kisebbségi komplexussal küzdő, magukat semmire nem tartó emberek hiszik el ezt a sok bárgyú marhaságot ilyen harmadik szemekről meg negyedik fülekről meg hasonlókról, akik kevesebbnek érzik magukat az átlagembernél. Kell nekik valamilyen kapaszkodó, ami által azt érezhetik, hogy nem kevesebbek, sőt, többek a többi embernél, az átlagnál. Milyen érdekes, hogy az iskolázottság (helyesebben iskolázatlanság) mértéke erősen korrelál az ilyen harmadik szembe vetett hit erősségével. Az azért kicsit furcsa lenne, hogy az épelméjű, magasabb iskolázottsági szintet elért emberek nem képesek látni a szellemeket, aurákat, démonokat és hasonlókat, míg az alacsony iskolázottsággal rendelkező személyek képesek látni az ilyen "entitásokat". Tehát egyértelműen a hülyébbje "látja", a tanultabbja meg nem. Ez mindenesetre több mint gyanús...

2014. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 barzsu válasza:
51%

Ennek semmi köze az iskolázottsághoz. Épp hogy a földhöz ragadt emberek nem élnek át semmiféle spirituális, ezoterikus élményeket. Fogalmuk sincs erről, racionálisak, szkeptikusak, de ez nem jelenti azt, hogy ha nem hisznek semmiben, akkor az úgy is van. Szó sincs róla. Sokat kell még tanulniuk, érzékelniük erről a különleges ezoterikus világról. Ajánlom olvasásra: Hamvas Béla, Szepes Mária, Müller Péter, Popper Péter

Hamvas Béla - Scientia sacra - Az őskori emberiség szellemi hagyománya pl.

[link]

Itt megtalálhatóak, a fenti linken, de könyvtárból is ki lehet venni

2014. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert orvosi eset vagy ez csak, akkor fog változni, ha meggyógyulsz. Most komolyan látott már téged egy pszichiáter?
2014. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!