Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az, hogy hirtelen...

Miért van az, hogy hirtelen felkelek hajnalban és megnézem az időt akkor 02:22 az idő? Minden alkalommal amikor felriadok hajnalban, ennyi az idő.

Figyelt kérdés

Vagy 3 hete van ez és már vagy 10x keltem fel és mindig 02:22-kor riadtam fel és nem is álmodtam semmit.

Valamit jelent? kezdek félni..



2012. okt. 26. 22:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
velemis volt ez vagy 5 hétig volt velem de én 4:50 kor kéltem állandóan én a buszokra gondoltam de akkor nemis volt ez örök rejtély
2012. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
nekem is volt ilyen egy ideig, ha jól tudom a depresszió egyik formájára utal
2012. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 N.M válasza:
100%
Érdekes. Nekem is volt kb. egy hónapig.Én mindig pontosan reggel 6:00-kor keltem fel. Egy ideig a templomharangra gyanakodtam,(mindig 6-kor megszólal)de ébredés után nem hallottam semmit. Aztán egy idő után elmúlt.
2012. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Ti semmik vagytok, én mindig 6 óra ötven perc negyvenöt századmásodperckor keltem fel és én vagyok a valaki ti pedig nem.
2012. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen es neha visszajon...sztem is depresszio egyik jele lehet vagy valami lelki oka,mert amikor ez elojon akkor altalaban van valami amitol legszivesebben kiugranek az ablakon.De most erre csak az egyik valaszolo dobbentett ra, elotte soha nem gondolkodtam el rajta h mi lehet az oka.:)
2012. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Depresszió is lehet. Én is gyakran felébredek az éjszaka közepén.


Alternatív elmélet:

[link]

2012. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
régebben volt velem ez és mostanában kezd előjönni..:D én egy idő után inkább nem is mertem ránézni az órára :D
2012. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,ha visszaemlékszel,nem történt valamikor egy különös esemény ebben az időpontban veled.Én csak magamból indulok ki,egyszer egy skizofrén elmebeteg éjjel 2-kor hívott fel mobilon,és fenyegetőzött,aztán néhány perc múlva kaputelefonon csöngetett.sokkolt egy kicsit a dolog,aztán jó pár hónapig mindig felkeltem éjjel ugyanabban az időpontban magamtól,semmilyen más indokot nem tudok rá,és azelőtt nem volt ilyen.szóval pszihés alapú volt.
2012. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja,az első mondatom kérdés volt:)

utolsó.

2012. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Napkiraly ***** válasza:
86%

akkor jön el az análálommanó, és minden kihullott seggszőrödért 20 fillért hagy a párnád alatt :)

Igazából velem rendszeresen van ilyen, hetekig ugyanakkor felébredek. szerintem bioritmus

2012. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!