Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért vagyok tele hirtelen...

Miért vagyok tele hirtelen negatív érzésekkel, és rémképekkel?

Figyelt kérdés

néhány napja újra elkezdtem foglalkozni a reinkarnáció témájával egyik rokonom által, akinek elég mozgalmas volt egyik előző élete, és úgy tűnik, hogy folytatódik ebben az életében is, mert rátaláltak akkori ellenei. Valahogy én is átlátom ezeket a dolgokat, de pár napja időnként rámtör némi rossz érzés, hogy valaki figyel, hogy bántani akar. Most is bennem van egy erős félsz. Miért lehet ez? lehet, hogy nekem akarnak ártani, így gyengítve rokonom újdonsült képességeit?

Vagy csak valaki a tudatalattimban vájkál, és azért ezek a rossz érzések?


2011. máj. 19. 23:56
 1/7 anonim válasza:
zzz
2011. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
bocs véletlen írtam be nem ide akartam:s
2011. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Én a reptiliánokra gyanakodom.
2011. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak egy kóbor szellem zaklat pár napig, aztán továbbáll
2011. máj. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz hatással van rád, amit a rokonod mesélt neked, félelmet keltett benned és ennek köszönhetőek a rémképeid.Attól félsz, veled is megtörténhet az, ami vele.

Senki nem vájkál a tudatalattidban, és főképp senki nem akar rajtad keresztül ártani a rokonod képességeinek.Miért is tennék, ha ártani akarnának neki, megtalálnák.

2011. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem megijedtél és most félsz, hogy Veled is megeshet.
2011. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket csak másodlagosan érdemes logikusan megközelíteni szerintem, és elsődlegesen inkább intuitíve érdemes. Tehát ne agyalj rajta annyit, hanem próbálj ráérezni, miért félsz. Nem könnyű dolog. De hamarabb eljut a félelem feldolgozásáig az ember, ha szembe néz vele, még ha ez tűnik is a nehezebb útnak. Persze sok esetben ,mint ez esetben is eleve az a baj,

hogy nem egészen tudja az ember, mitől fél. De ha magadba nézel, előbb-utóbb megtalálod a gyökerét, és akkor már csak el kell engedni, feloldani. Egyébként a kineziológia igen hasznos alternatív gyógyászati módszer a tudat alá fojtott tartalmak felhozásában és feloldásában. Nem kell tartani tőle, nem pszichiátria és nem okoz fizikai fájdalmat, legfeljebb az anyagiaktól tarthatsz ;) , mivel elég drága a terápia. Azonban rendkívül hasznos, a problémát a legmélyebb gyökerénél keresi meg könnyedén; a nehézség legfeljebb az, amikor sikerült rátapintani a fájó pontra. Na de ha pl. egy lőtt sebből nem szedik ki a golyót, akkor jobban jár a paciens? Nem hinném.. pedig iszonyú fájdalmas lehet a művelet a paciensnek ,na de még rosszabbul járna ,ha szép lassan elfertőződne a sebe és elvérezne. Ugyan ez a helyzet a tudat alá fojtott kellemetlen élményekkel, melyek java része kisgyermekkorban kerül tudat alá, meg csecsemőkorban és magzati korban, képletesen szólva: amíg ott ragadnak, újra és újra "mérgeznek", bevonzanak kellemetlen eseményeket az illető számára, mert TUDATTALANUL hatnak a személyre ezen negatív élmények.


Írok egy ingyenes módszerről is: szürreális versírás, kontroll nélkül (automatikus versírás). Lényege, hogy

nem kontrollálod, mit írsz, se a tartalmat, se a nyelvtant; csak amikor érzed, hogy van ihleted, akkor csak írsz, írsz ,írsz ... aztán amikor érzed, hogy most egy bizonyos adag felszabadult a lelkedből, abbahagyod az írást és elolvasod. Meg fogsz lepődni, mennyi "trutyi" jött ki a tudatALATTIDBÓL és hogy nagy részét már rég elfelejtetted, de ekkor visszaemlékszel rájuk. ;)

És ezáltal részben, vagy egészben meg is szabadultál tőle, de az ismétlés fontos dolog, tehát tedd meg ezt naponta, hetente, ahogy érzed; minél többször teszed, annál többfajta feszültségforrástól szabadulsz meg; persze ebben is kell mértéket tartani,

nem kell állandóan evvel foglalkozni. Amúgy gyönyörű dolgok is ki tudnak vetülni tudatalattról a papírra, de abból szokott a kevesebb lenni, hiszen ennek a folyamatnak elsősorban önterápiás jelentősége van.


Ne felejtsük el azt a tényezőt sem, hogy az ismeretlentől félni szokott az ember, tehát nem annyira nehéz valakit "beparáztatni" (ld.: horrorfilmek, pszicho-thriller), esetleg indokolatlan félelmet váltva ki benne, ha számára szokatlan dolgokról mesélnek neki (pláne ha bemesélnek neki ilyesmit, mert olyan is megesik néha).

2011. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!