Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez? Mit jelent? Nem...

Mi volt ez? Mit jelent? Nem álmodtam!

Figyelt kérdés

Egyszer, éjszaka filmet néztem, mikor vonyítást hallottam, ami nagyon hangos volt. Éjfél volt, megnéztem az órát, ezért vártam egy percet, és csak aztán néztem ki az ablakon. Két kutya verekedett, egy fehér, és egy fekete. Csak vonyítottak, mást nem is csináltak. Kimentem az utcára, de amint kiléptem a bejárati ajtón, azon nyomban megszűnt a zaj a kutyák meg eltűntek. Amikor bementem, anyám is megkérdezte:

-Mi a csuda volt ez?



2014. jún. 21. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A két kutya harcolt valami miatt, és megijedtek tőled, ennyi az egész. Nem kell mindenben a természetfelettit keresni!
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valóban,nincsen benne semmi furcsa.Alapból az ember látványa,a fény ami a házból jött mikor kinyitottad az ajtót ,esetleg a zaj,ez simán elijeszthette őket.Általában az állatok jobban félnek tőlünk,mint mi tőlük,néhány kivétellel.
2014. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár mindennapos dolog. Egyszer én is viszonyítást láttam. Mikor odanéztem, akkor két kufár hadart. Pedig nem szoktak. Békések általában. Inkább arra várnak, hátha hajlítasz nekik csontokat. De azt sem jó csinálni, mert odaszoknak.
2014. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
vérfarkas volt
2014. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jé!Kiemelem a kérdést, és üzenetet küldenek.
2014. nov. 11. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire kiértél simán elszaladhattak.Nagyanyám, ilyenkor papírzacskót durrantott az ablakban, egyből szétszaladtak!
2014. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!