Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álmodtam valamiről aminek még...

Zsófi230102 kérdése:

Álmodtam valamiről aminek még a létezéséről sem tudtam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy van egy csaj és tök szép mindenkin körbenéz még mindig szép és amikor rám néz hasonló arca volt, mint voldemortnak és csontvékony ujjai.Másnap bementem a suliba és amikor beszéltem az egyik barátomnak az álmomról ő azt mondta, hogy van egy olyan videojáték amiben van egy kiscsj és sír és amikor odamész hozzá halál para arca van. Utána lerajzoltam neki milyen arca volt és ő azt mondta biztos arról a játékról beszélek mire én azt mondtam, hogy még csak nem is ismerem.Humor heroldok kíméljenek!!!

2014. ápr. 3. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Kétségkívül indigó gyerek vagy.
2014. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te egy Voldemort arcú nőről álmodtál. Tehát olyan dologról, aminek tudsz a létezéséről (Potter). Az már mellékes, hogy van egy videójátékban egy hasonló szereplő.
2014. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy olyan arca volt mint voldemortnak hanem halál fehér arca, hatalmas ijesztő szemei és VOLT orra.
2014. ápr. 3. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó Istenem! Ki nem álmodott már hasonlót!


Álmodtál valamit. Van sok minden, ami ahhoz hasonló, akár tudsz róla, akár nem. Egyébként biztos láttál már hasonlót, csak nem emlékezel rá.

2014. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OKé, akkor egy lányról álmodtál, aki "halál fehér arca, hatalmas ijesztő szemei és VOLT orra." Ebben semmi egyedi sincs. Az, hogy erre hasonlít valami, nem nagy szám.
2014. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Volt orra? Jézusom, ez tényleg felettébb ijesztő...
2014. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Az elsőnek igaza van, indigó gyerek vagy !!!44! TE vezeted majd a föld seregeit a sátán és spanjai ellen.
2014. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha az orr, mint olyan a kérdezőnek ijesztő, akkor az ő arcára végképp nem vagyok kíváncsi :D
2014. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gungasam ***** válasza:
Kevesebbet kellene zabálnod vacsorára és akkor szép arcú jó emberekről álmodnál.
2014. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem különlegesnek szeretnéd valamiben érezni magadat és valami érdekeset csinálni, annak láttatni magadat akár önmagad előtt is, emiatt megpróbálsz most egy ilyen álommal előjönni és ebbe valami nagyon menő spirituális dolgot beleképzelni, így hátha jobban meggyőzöd magad arról, milyen érdekes figura is vagy.


Szerintem próbálkozz valami mással, ne ilyen ezoterikus kamu dolgok túlspilázásával.

2014. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!