Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez a félelmetes...

Mi lehetett ez a félelmetes árnyék?

Figyelt kérdés
Akkor még kicsi voltam talán 8 éves,amikor is az ágyam felett volt egy nagyon furcsa árnyék.Olyan volt mintha egy ember magába döfne egy kést többször is.Anyukámnak is mondtam de oda se nézve azt mondta hogy a tv-nek a fénye.Másnap mágnéztem de nem volt ott semmi,vagyis hát fény az volt de árnyék nem.

2013. szept. 13. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyudnak igaza volt a TV árnyéka volt az
2013. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Margitszigeti Szatír árnyéka volt. Nem kést döfött magába, hanem maszturbált.
2013. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
89 ben voltam katona, November 22-én szabadságra engedtek, 01,20h ért be a vonatom az állomásra onnan mivel éjszaka volt nem volt busz úgyhogy gyalog kellett megtegyem a hazafelé vezető utat ami bő 3km volt. Azt el kell mondanom,hogy nem vagyok egy félős ember mármint nem igen hiszek az ilyen szellemesdi mesékben. A lényeg az,hogy közeledve hazafelé beérve az utcánkba arra lettem figyelmes,hogy az én árnyékom mellett még van egy másik árnyék is,megfordultam,hogy vajon ki követhet de senki nem volt mögöttem,meglepődve előre néztem és az árnyék amit láttam az enyém mellett megelőzött és elveszett a sötétben. Mai napíg nem tudom,hogy mi volt az de abban biztos vagyok hogy egy emberi árnyék volt.
2013. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó jobb ha nem tudod
2013. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó miért?
2013. szept. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Régebben az én falamon is volt egy árnyék. Egy olyan, ami sötétebb volt a többinél. Hát, csak 3 rokon halt meg a házunkban, hozzászoktam az ilyesmihez.

Utolsó, ne akart tudni...

2013. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!