Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől lehet, vagy mi ez?...

Ez mitől lehet, vagy mi ez? Elég félelmetes.

Figyelt kérdés
1 órája történt,hogy lefeküdtem kicsit aludni mert korán keltem. Aludtam, de mégis fent voltam, mintha átéltem volna az álmom. Kicsit konkrétabban: Anya mellett aludtam most el, és azt álmodtam vagy mi,hogy anya tetováltatott valamit a mellére, és meg is kérdeztem tőle, ő azt mondta igen, ki is nyitottam a szemem, de csak nagyon kicsit, és anya meg próbálta kinyitni de nem sikerült neki. Aztán felkeltem és anya mellettem aludt. Akkor pár perccel később egy zene lejátszódott a fülemben, de nem csak egy hangszer vagy valami, hanem rendesen az eredeti zene, ebben az esetben a No Roxa Aj (:D) és azt álmodtam h egy teljesen másik szobában én egy pasi vagyok és egy szőke cigánylánnyal táncolok erre, és utána megint a saját bőrömbe bujtam vissza, és a csajjal feküdtem az ágyba(nem vagyok leszbi) és fel emeltem a karomat hogy most álmodom vagy valóság, és rendesen éreztem a bőrét, utána ő feküdt rám, meg akart csókolni de nem tudtam visszacsókolni, remegett az ajkam és erre keltem fel. És minden ugyanaz. Anya abba a ruhába van amibe álmodtam... Lehet kicsit kacifántos de kérlek segítsetek! Mi ez?????
2013. aug. 17. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben, nem szabad tele gyomorral lefeküdni aludni! Hülyeségeket álmodik az ember.
2013. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma csak egy szenyót ettem,és hűvös van a lakásban. Nyakig bevoltam takarózva.
2013. aug. 17. 13:08
 3/3 anonim válasza:
Szerintem most jött elő a másik éned XD (leszbikus)
2013. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!