Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom néha, hogy a...

Miért álmodom néha, hogy a házunkat ostromolják? Elég félelmetes.

Figyelt kérdés
Szóval néha azt álmodom, hogy valakik meg akarják támadni a házunkat és bántani akarják a családot. Erről én valahonnan előre értesülök. Én gyorsan hazaszaladok, a szüleimet, tesóimat, kutyámat behívom a házba, bezárom az ajtót. A kutyám mindig ki akar menni az udvarra játszani, ezért vele is küzdenem kell, hogy bent maradjon. A családom nem vesz komolyan. Engedelmeskednek, de nem fogják fel a helyzet súlyát. Éles szerszámokat (konyhakés, körömolló stb) veszek elő, hogy tudjak védekezni. Aztán megjön az ellenség. Általában ismeretlen emberek, de legutóbb egy régi kollégám volt, akit kirúgtak, mert zaklatott engem és sokáig féltem, hogy megkeres és bosszút áll. Azt hittem, hogy már lezártam magamban a dolgot, de most megint róla álmodtam. Az álomban végül bejutott a házba. Kés volt nála, verekedtünk. Nem akartam megölni, de tudtam, hogy vagy ő, vagy én, ezért megpróbáltam leszúrni egy ollóval, de nem sikerült kárt tenni benne, csak megkarcolni tudtam. Itt ébredtem fel.
2013. máj. 3. 06:56
 1/6 anonim válasza:

Lehetséges, hogy ebben a bizonytalan világban, ahol annyi borzalom történik, egyszerűen félted a családod és a magad jövőjét.

Nekem egy időben volt ilyen félelmem, és már-már betegessé fokozódott. Azóta nem nézek híradót inkább, és nem olvasok újságot sem. Nekem ez segített.

Sajnos olyan világot élünk, hogy nem biztos, hogy "a tájékozottság magabiztossá tesz", ahogy azt régen hirdették. Engem marhára labilissá tett a tájékozottság, az a helyzet.

2013. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a magyarázat jónak tűnik.. De azt nem értem, hogy mit jelenthet az engedetlen kutya és a közömbös, helyzetet komolyan nem vevő család? Ezek visszatérő motívumok az almaimban.
2013. máj. 3. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a célja a média által súlykolt negativitásnak, hogy rosszul érezd magad, félj. Azt sugallja, hogy nem vagy biztonságban már a saját otthonodban sem. Így hogy leszel boldog? Sehogy.
2013. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Devizahitel.
2013. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1-es vagyok. Igen, ez a másik, a devizahitel, amire gondoltam, mert ha van, akkor bizony joggal félted az otthonodat, hogy nehogy elveszítsd.

Hát, a kutyára és a családra nem igazán van ötletem, de hátha valakinek lesz.

2013. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az álomban a ház mindig téged szimbolizál.

Ez a kulcs ahhoz hogy fel felfejtsed.

A ház állapota a te állapotod.

amúgy: [link]

2013. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!