Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem tudom mi történik velem?!...

Nem tudom mi történik velem?! FONTIOS! Nem kell elhülyéskedni lécci, sem kioktatni hogy hülye vagyok!

Figyelt kérdés

Összevagyok zavarodva.

1éve kb olyan dolog történt velem, amit soha nem tudok elfelejteni. Sötétben voltam és a szemembe valami sötét"árnyék ment" Utána meg elkezdtem látni a szellemeket a falon, árnyékokat. Utána félévre rá, hallottam a nevemet, egyszer az én szobámba, már féltem annyira, hogy az ikertesóm mellett aludtam utána, utána két hétre rá megint, ő is hallotta, arra riadtunk fel, kétszer a nevemet mondta, éreztem hogy figyel és hátam mögött van, utána a másik szobába voltam ott is hallottam, és a telefon felvillant akkor.

Olyan is történt ezek után, hogy néztem a tükörbe és megváltozott a szemem, a macskám benn volt és ő is megijedt, félnek az állatok a szememtől mikor idegesen belenézek azóta, rettegnek.

Azóta úgy érzem mióta egy világ összeomlott volna bennem, mindig ideges vagyok, letört, és mindenkinek rosszat akarok.



2013. júl. 8. 11:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
6-os hogy van jogod ilyet írni bárkinek is ? Neked sem ártana elgondolkodnod mielőtt visszatér Jézus.
2013. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szia!

Kedves kérdező, kíváncsi lennék a fejleményekre, mert ezeken kívül is vannak még lehetőségek. Rossz, ha nem hisznek az embernek és rossz ilyen állapotban lenni, az én testvérem szintén így járt és már előtte is látott lényeket, ezért bátorkodok tanácsot adni. Egyébként démon, szellem, stb mind-mind egykori fizikálisan is élő személy, aki halála után nem a helyes úton ment tovább, ezért nem kell rájuk haragudni. Ez szerintem olyan, mint embereknél a betegség, el kell fogadni, csak saját maguk tudnak rajta igazán változtatni.

2013. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék kukacoskodni - talán egy kicsit mégis - de a démonok nem evilági lények és sose voltak emberek. Szóval egyáltalán nem kóbor holt lelkekről van szó akik itt ragadnak, nekem az a tapasztalatom hogy az elhunyt emberek lelkei nem is képesek akkora zűrt okozni, mert nem táplálkoznak belőlünk. Legfeljebb mutatnak dolgokat, azok közül is inkább a velük töltött emlékekből akarnak mutatni. Keresztanyám volt ilyen, miután elment.
2013. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
vmi trauma ért.. nemtudtad feldolgozni kész ne fosáá''
2013. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Régen velem is ez volt kisseb koromban aztán egyik észeka felültem az ágyamon a sötétben és úgy gondoltam higy akkor jöjjön bármi is legyen az és nem érdekelt mi fog történni fostan viszont akkor már a düh nagyobb volt mint a félelm

De azóta viszont minden sokkal jobb sőt azóta megérzek dolgokat hogy ki mit fog mondani hogy mi fog történni utóbbi időben egyr többször és már méha tudatosan is tudom irányítani ezt

Volt ojan hogy a tanárom diktált és én hamarabb leírtam vagy három mondatot minthogy ő kimonta volna és utánna figyelteem hogy mit mond és szóról szóra uugyan azt mondta mint amit leírtam

Tehát ha megtanulod kontrolálni akkor még előnyöd is lehet belőlle

2013. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a "**" segít! higyj nekem!

Többet nem mondhatok!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hiszek Neked. Az egyik barátnőm is látó és ebben nincs semmi rossz, feltéve ha te nem úgy érzed. Elég ritka képesség ha valaki tisztáblátó( látja a szellemeket) és tisztánhalló( hallja is őket) . Nem hinném hogy a szellem bántani akarna . Próbáld meg megérteni miért van ott ahol van. Kérdezzd meg szüleidtől ki lakott előtettek a házatokban , halt - e ott meg valaki. Én úgy hallottam , hogy a szellemek akkor csinálják ezt ami veled is történt , ha nem tudtak átjutni a másvilágra. Ha te is látó vagy kéne egy szakértő aki segít legyőznöd az ettől a képességtől való félelmeidet. Megérné ha esetleg többet beszélnél róla mert ha kimondod nem fogja nyomni a lelked. Mindenesetre próbálj meg imádkozni. Nem vagyok hívő de nekem azt tanították , hogy az fél akinek nincs hite. Ez segít!


UI.: Ha mindenkinek rosszat akarsz próbálj meg egy kicsit odafigyelni magadra. Te irányítod a sorsodat , próbálj meg minden nap úgy ébredni és elaludni hogy ezegy jó nap volt/ lesz . Az állatok pedig tényleg megérzik. Ajánlanám a lovaglást . Igaz a lovak is érzik de elfogadják és ők segítenek megnyugodnod.


Remélem segíthettem

2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Velem is fordult mar elo, hogy a nevemet mondta tobbszor. Azota en csak lampaval alszom es a fuldugo elengedhetetlen kellek az alvasomhoz.

Kiskorom ota feltem toluk egyszer en is lattam. De probalom elengedni az ilyen dolgokat es nem koncentralok rajuk.

23/L

2018. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!