Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem tudom mi történik velem?!...

Nem tudom mi történik velem?! FONTIOS! Nem kell elhülyéskedni lécci, sem kioktatni hogy hülye vagyok!

Figyelt kérdés

Összevagyok zavarodva.

1éve kb olyan dolog történt velem, amit soha nem tudok elfelejteni. Sötétben voltam és a szemembe valami sötét"árnyék ment" Utána meg elkezdtem látni a szellemeket a falon, árnyékokat. Utána félévre rá, hallottam a nevemet, egyszer az én szobámba, már féltem annyira, hogy az ikertesóm mellett aludtam utána, utána két hétre rá megint, ő is hallotta, arra riadtunk fel, kétszer a nevemet mondta, éreztem hogy figyel és hátam mögött van, utána a másik szobába voltam ott is hallottam, és a telefon felvillant akkor.

Olyan is történt ezek után, hogy néztem a tükörbe és megváltozott a szemem, a macskám benn volt és ő is megijedt, félnek az állatok a szememtől mikor idegesen belenézek azóta, rettegnek.

Azóta úgy érzem mióta egy világ összeomlott volna bennem, mindig ideges vagyok, letört, és mindenkinek rosszat akarok.



2013. júl. 8. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem gúnyból vagy cikizésből mondom,hanem jó tanácsból:Keress fel egy pszihológust!
2013. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Inkább pszichiátert.
2013. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Na de kérem... Elég ha nem fogyaszt annyi LSD-t
2013. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
én hiszek neked, én is hallok hangokat (a többiek miatt nem részletezem, h milyeneket) már nagyon rég óta, sőt árnyakat is a falon, ahogy írod, de nekem nem ment semmi árny a szemembe, és a macskám sem ijed meg tőlem soha :D Én keresztény vagyok, nekem az imádkozás segít. :) minden jót!
2013. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, az imádkozás segít, de ne feledd, ha elmész pszichológushoz, vidd a tesódat is.
2013. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Megszállt a sátán ! Aonnal el kell menni a Szabadkővűves nagyorienspáholyhoz, hogy megtegyenek Nagymesternek.


Sietni kell, még Jézus Urunk második eljövetele előtt véghez kell vinni a tettet

2013. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Keress fel egy pszichiáter szakorvost. Jóindulatból mondom! Ki kell vizsgálni, mi okozhatja ezeket a hallucinációkat.
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Javaslok néhány dolgot, ártani nem árthat.

Először is, ha ez hozzád kötődik és képes megszállni, rossz gondolatokat táplálni... akkor ez egy nagyon negatív és erős lény. Ezeket táplálják a negatív dolgok, pl.: rossz kedv, depresszió, félelem, mások irányába bántó gondolatok, harag, düh...

Ezek amennyire tudod hanyagold, változtasd át, ha félsz kérj segítséget tesódtól.

Gyújts egy fehér gyertyát, tégy ki egy pohár vizet és gondolj arra, hogy a segítődet(ha úgy tetszik ,,védő angyalodat")egy magasabb szintű lényt hívsz magadhoz és kérd meg, hogy segítsen. Ugyanezt tesód is megteheti és az ő segítője is segíthet neked.

Ne akarj a lénnyel veszekedni, ne szidd, ne harcolj vele, mert erősebb lesz, tesód se tegye, az nem jó megoldás. Gondolj rá szeretettel, ez nem lesz könnyű és ekkor még jobban próbálkozhat, de tarts ki. A szeretettel való rágondolás alatt azt értem, hogy fogadd el, hogy ő egy ilyen lény, ne utáld, ne haragudj rá, kérd, hogy menjen el, többször is, mond, hogy te csak jót akarsz. Ettől mérges lesz, de ez az egyetlen megoldás, amit én ismerek.

u.i.: ha van még kérdés, nyugodtan tedd fel.

VIGYÁZZ A GYERTYÁVAL, A HUNCUT KIS "BARÁT" TRÜKKÖZHET, SAJNA ILYENRE MÁR VOLT PÉLDA!NE HAGYD FELÜGYELET NÉLKÜL ÉGNI!

2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Az előző válaszadó azt feltételezi, hogy asztrálisan kapcsolódott hozzád egy magasabbrendű lény - sok helyen démonnak nevezik - aki a negatív érzelmeidből táplálkozik. Ilyen esetben ha elfojtod a negatív érzelmeidet és megvonod a lénytől a táplálékát, attól a lény erőszakosabbá fog válni - már ha tényleg ez a helyzet, amiben én egyáltalán nem vagyok biztos. A téma minden esetre érdekes és tanulságos mindazok számára, akik megmagyarázhatatlan okból élnek félelemben és periodikusan olyasmi történik velük, ami táplálni próbálja a félelmüket.


Menthetetlen helyzetben csakis egy másik lény segíthet, aki nagyobb hatalommal rendelkezik mint az élősködő, én magam is így menekültem meg évekkel ezelőtt egy szituációból ami ennél sokszorta durvább volt és mások épségét is veszélyeztette.


Ha a probléma ténylegesen asztrális eredetű, sem pszichológus, sem pszichiáter nem segíthet a probléma megoldásában, ugyanis a tudományuk nem fogadja el létezőnek a probléma forrását. A legtöbb amit tehetnek, hogy begyógyszerezik a pácienst, elvágva ezzel a fizikai és asztrális összeköttetés egy részét, mely a pácienst a saját lényének egy részétől is megfosztja. Brutális, de ha nincs más...

2013. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én tudom hogy nem vagyok őrült, és tudom h természetfeletti lény van a dologban, aki nem hiszi, ne higgye. Nővérem egyik barátnője 36 éves és angyalokkal beszél, és mondja neki az utat h merre menjen, és azt mondta én egy nyitott médium vagyok csak még nem tudom irányítani az erőm, és ezért másztak rám az ilyen lények az erőm miatt. Hát rémisztő h ez tudtam meg, nem tudom mit gondoljak.
2013. júl. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!