Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha tehetnéd most a jelenben,...

Illusi0n kérdése:

Ha tehetnéd most a jelenben, megváltoztatnál valamit az eddigi életedben?

Figyelt kérdés

Ha van rá lehetőség, nem csak igen/nem válaszokat kérnék. :)

Egy bővebb kifejtést. :)

Kiváncsi vagyok, ezért kérdem.


ui: Azt is kalkuláljátok bele, hogy ha megváltoztatnátok, nem biztos , hogy xy embert megismeritek, vagy ott laknál, ott dolgoznál most...


2013. ápr. 23. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem bántam meg semit, nagyon sok rossz döntésem volt, de ez kelet ahoz hogy az legyek aki most vagyok.
2013. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De még mennyire. Egy lehetséges párkapcsolatot alaposan elügyetlenkedtem, és ha lehetne, annak az elejére visszatekerném az órát. Nem számítana, ha bármi más is megváltozna ettől. (férfi vagyok)
2013. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
természetesen.meggondoltabban állnék a házasságomhoz,többet tennék ,hogy müködjön,és a mai napig vele élnék:)
2013. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az agyonbagózott éveket hagynám ki. Az emberi test egy nagy bosszúálló. Akármit követünk el ellene, egyszer (többnyir évtizedekkel később) könyörtelenül benyújtja a számlát.
2013. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jobban igyekeztem volna az első tartós kapcsolatomban, hogy működjön. :) Ám ahogy mások is mondták már előttem: nincs értelme bármit is megbánni vagy megváltoztatni, mert akkor és ott az a döntés volt számunkra a megfelelő, amit meghoztunk, és ezért lehetett így a legjobb.
2013. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!