Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A mostani életünkre van...

A mostani életünkre van valami hatással az, hogy milyen voltál előző életedben?

Figyelt kérdés
velem röviden: soha semmi jó nem történik, minden rossz egymás után jön. ezek szerint gonosz voltam? szakértők véleményére is kíváncsi lennék ha van ilyen ember itt :D
2013. jan. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
SZerintem ez nem azért van.Hanem mert te választasz rossz döntést.Nap mint nap döntéseket kell hoznunk.És hogy mi jó,és hogy mi rossz döntés,az csak idővel derűl ki.A másik hiba hogy az emberektöbsége hirtelen döntésű.Nem gondolkodik tovább,csak az épp adot pillanatig.Sajnos én is ilyenvoltam és annak a levét iszom,de azóta meg változtam,és lassan terelgetem magam a helyes írányba.MIelött döntesz,gondolkoz távlatokba és merícs egy kis emléket a multból és a tapasztalataidból.Példa:ha bemész és venni akarsz egy bazi jó telefont mert teccik és hiper szuper és simán elhozhatod 1/5 áron akár hitelre akár kpra is,megérie.Mert it lép be a hiba hogy az emberek nem gondolják tovább csak a hiper szuperig.Mert mire nem gondol:mindig lessz állásom?biztos szükségem van rá?3nap után is éjel nappal bújom vagy onnantól kezdve csak ezel is smst küldök és telefonálok?mivan ha baki történik a hitellel?stb stb.És egy aláírás ami kb 2másodperc,ennyi kelett ahoz hogy pár évre kellemetlen napokat okozz magadnak.MInden nap lehetőségek tucatjai kerülnek elénk.Csak vagy nem vesszük észre vagy nem foglakozunk vele mert félünk.Neked ajálanám a meditációt.Lehet kicsit nevetségessen hangzik,de nyugodtabb fejel az ember tisztábban gondolkodik.Csak gondolj bele ha valamit minnél jobban keresel,hiába van a szemed elött nem találod meg.Se fogadás,se orvos,se jós,se szent ember nem fog segíteni rajtad.Csak te tudsz magadon segíteni!!!:)
2013. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

Szia!


Igen hatással van. Ezt a jelenséget hívják karmának. Viszont ez nem csak rossz, hanem jó is lehet. A karma pedig úgy működik, hogy mindig azt kapod vissza, amit te másokkal tettél. Ez igaz a mostani életedre is. Mindent meg kell tapasztalnod, amit másoknak okoztál. De nyugi, ez a jó dolgokra is igaz, tehát ezért is érdemes jót cselekedni.


A másik dolog, ami miatt "nincs szerencséd", azok a saját gondolataid. Biztos hallottál már arról, hogy a gondolataink teremtő erejűek. Nos ez valóban így van. Sőt hiába kezdesz el pozitívan gondolkodni, ha a tudatalattid alapvetően negatívra van hangolva. Mit jelent ez? Ahogy Balogh Béla - Tudatalatti Tízparancsolata című könyvében leírja ( [link] gyermekkorunktól fogva szüleink, rokonaink, barátaink ( a TV-ről már ne is beszéljünk) programozzák az agyunkat. Sajnos általában rossz dolgokkal. "Ne menj oda, el fogsz esni." "Elvágod a kezed." "Olyan vagy mint apád, sosem sikerül neked semmi." stb., stb..


Tehát.. én a helyedben először is elgondolkodnék,hogy jelenlegi életedben megfelelően viselkedsz-e a környezetedben élőkkel.


Majd elolvasnám ezt a könyvet, ami egy alapmű. Ehhez van egy CD melléklet, amit 6-7 hónapig kell hallgatnod, napi rendszerességgel. Ez feloldja a tudatalattidból a rossz berögződéseket.


Na és persze mindezek mellett elkezdenék pozitívan gondolkodni. Erről pedig millió leírást találsz a neten. De itt egy nagyon jó összefoglaló videó:


http://www.youtube.com/watch?v=u2pca1Nivt4&list=PL1EfhzyzeFR..


Az előző életek miatti karma ellen pedig egyetlen módszert tudok ajánlani, az pedig a vallás. Én a Krisna tudatban találtam erre nagyszerű megoldást. Hiszen ott a Hare Krishna mantra pontosan ebben segít.


Üdv

GT

2013. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!