Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon mit làthat?

Joyce kérdése:

Vajon mit làthat?

Figyelt kérdés
Kislànyom most 3 honapos, àllandoan a kezèt nyujtogatja a levegöbe, pont mint mikor azt akarja hogy felvegyèk. Sokszor nèz a levegöbe, nevet, gügyög, ( normàlis csalàd vagyunk, semmi extrem dolgot nem csinàlunk, pl : szellemidèzès... ilyesmi) igazàbol èletem soràn , mèg el sem gondolkodtam azon hogy vajon lèteznek e szellemek , egèszen idàig, elöször azt hittem el fog mulni hogy a picut a levegöbe nevet, ès jàtszik, nyujtogatja a kezeit, de egyre süröbben fordul elö! Tegnap èjjel megilyedtem , mert arra èbredtem hogy nagyon sìr, amikor felkapcsoltam a làmpàt , làttam hogy nem ugy fekszik az àgyàban ahogy èn raktam hanem ellenkezö irànyba. ö egyedul nem tudhatott igy elforogni, ugyanis az nagyobb helyet igènyel mint amekkora az àgy! Kèrlek titeket a hülye vàlaszokat mellözzètek, komoly vàlasozkat v`rok!!
2011. szept. 19. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Sok sikert a kicsihez, és reméljük, hogy nem itthon fogsz praktizálni.
2011. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 16.17. Amíg bárki, aki gyógyító tevékenységet folytat nem veszi figyelembe a test, lélek, szellem hármasságát az én szememben sarlatán akkor is, ha egyszerű füvesasszony, vagy pszichológia professzor.
2011. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hggyuk màr ezt a pszihologiai tèmàt, a kèrdèsem nem az volt hogy jò ''utat '' vàlasztottam e. Amugy hallkan megjegyzem itt csak 6 hèt a ''gyes'' utàna vagy tanulni vagy melòzni kell, èn a tanulàst vàlasztottam gyermekem èrdekèben, ès azèrt a gyermek pszihologiàt mert szeretnèm megèrteni a gyermekem, ès segìteni! a pici most 3 hònapos, igy kiszàmolhatjàtok menyi ideje tanulok pszihologiàt........ès azèrt tanulom mert meg szeretnèm tanulni, nem vagyok gyerek pszihologus... mèg... . Amire pedig az leszek, biztos vagyok bennt hogy okosabban fogok àllni a pszihologiàhoz , hisz azèrt tanulom mert nem tudok ròla semmit !
2011. szept. 19. 18:58
 14/16 anonim válasza:
21%
Szia! Én hiszek neked amit írtál! Lenne egy kérdésem, hogy nincs olyan eltávozott szerettetek aki nem láthatta már a kisbabád, mert lehet ő van mellette mint védelmező angyal. Lehet tényleg ott állt valaki mellette és vigyázott rá meg mosolygott a babádra és azért örült neki és akarta hogy felvegye. Elvileg a szellemek nem sérthetik meg azt a törvényt hogy fizikálisan tetteket csináljanak de persze ez nem lehetetlen és lehet tényleg felvette a picit hogy megpuszilja amikor a kicsi meg sírni kezdett visszarakta gyorsan mivel gondolta, hogy valaki a sírásra úgyis belép csak épp fordítva lett a pici visszarakva. Tudom ez elvont magyarázat meg le is lehet fikázni. De ezt sem lehet kizárni. Mert olyankor van egy szellem pici mellett szerintem ha szüksége van rá, valamiért az a szellem úgy érzi hogy neki is óvni a kell vigyáznia rá! Ettől szerintem nem kell megijedni! Akkor kell őt elküldeni ha mindennapos lesz a sírás nem tud nyugodtan aludni a baba! Ilyen esetben szerintem ha így lesz vedd fel a kicsit puszilgasd meg és mond el a szellemnek hogy köszönöd a segítségét de te tudsz vigyázni egyedül is a picire és szeretnéd ha most elmenne a kicsi érdekében, majd rakd le a picit az ágyba és mond hogy elköszönhet tőle de utána nagyon szépen kéred hogy távozzon! Ez általában hatásos meg ettől te is megnyugodnál és utána figyelnéd hogy jobb-e a helyzet igazából veszteni valód ezzel nincsen. Kitartás és jó egészséget nektek! Majd írj azért!
2011. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Válasz: Minden kisgyermek lát valamit (kivéve ha látás- sérült) de nem szellemet. Szellemek nincsenek. Azon kívül,hogy , (mint az egyik válaszoló írta) egyszerűen a keze tetszik neki, egy gyereknek az üres sarok is tetszik a mennyezeten ahol számára érdekesen futnak össze a vonalak. Tetszhet neki a falon egy pici folt, egy szabálytalanság a festésen, amire a felnőtt azt mondaná: ,,mit néz? hiszen nincs is ott semmi!" Az is igaz, hogy egy gyerek sokkal hajlékonyabb és meg tud fordulni teljesen elképesztő helyzetben is, ahogyan mi felnőttek már képtelenek lennénk. Nézz utána a suliban ahol a gyermekpszichológiát tanítják neked. Biztosan akad az előadók között orvos vagy gyermekorvos is, esetleg gyógytornász, fejlesztő, ilyesmi. Majd elmondják ezt.

Más: gyermekpszichológiát itthon csak úgy lehet tanulni, hogy valaki előtte(!!!) elvégzi a pszichológiát, ami öt év (3+2) egyetemi képzés. Utána szakvizsgákat tehet, akár gyermekpszichológiából (plusz négy év(!!!) vagy pedagógiai pszichológiából.

Az a kinti képzés így fura első olvasatra. Ettől még lehet, hogy jó:-)) Őszintén sok boldogságot a babához nektek, és azon kívül,hogy szeretetben nevelitek, nem is kell szorongani az ilyen nem létező ezo izéktől.

2011. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
33%
Szerintem is lát valamit a pici amit mi nem látunk, hogy szellemet e azt nemtudom de namhiszem h csak azért nézne állandóan egy pontot mert az annyira tetszik neki, egy gyerek meg nemhiszem hogy csak úgy a levegőbe nyujtogatná a kezeit. A mi házunkban is van szellem, tudom mert érzem hogy mikor egyedül vagyok a házba hogy van még itt valaki rajtam kívül. A megfordulására ésszerű magyarázatot nemtudok adni, én szerintem sem magától fordult meg mert az én kisöcsém már 2 éves de sosem fordul meg az ágyában éspedig nagy ágyon alszik, mindig ugy fekszik ahogy lerakjuk oda... Szerintem mikor nézi azt a valamit akkor figyeld meg hogy mindig ugyan azt a pontot nézi e vagy mindig mást néz a szobában.
2011. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!