Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon mit làthat?

Joyce kérdése:

Vajon mit làthat?

Figyelt kérdés
Kislànyom most 3 honapos, àllandoan a kezèt nyujtogatja a levegöbe, pont mint mikor azt akarja hogy felvegyèk. Sokszor nèz a levegöbe, nevet, gügyög, ( normàlis csalàd vagyunk, semmi extrem dolgot nem csinàlunk, pl : szellemidèzès... ilyesmi) igazàbol èletem soràn , mèg el sem gondolkodtam azon hogy vajon lèteznek e szellemek , egèszen idàig, elöször azt hittem el fog mulni hogy a picut a levegöbe nevet, ès jàtszik, nyujtogatja a kezeit, de egyre süröbben fordul elö! Tegnap èjjel megilyedtem , mert arra èbredtem hogy nagyon sìr, amikor felkapcsoltam a làmpàt , làttam hogy nem ugy fekszik az àgyàban ahogy èn raktam hanem ellenkezö irànyba. ö egyedul nem tudhatott igy elforogni, ugyanis az nagyobb helyet igènyel mint amekkora az àgy! Kèrlek titeket a hülye vàlaszokat mellözzètek, komoly vàlasozkat v`rok!!
2011. szept. 19. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lát semmit, örül a kezének.


Megfordulni pedig minden gyerek meg szokott, behúzza a lábát és kész.

2011. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Biztos valami egyszerű oka van a fordulásnak, bár nem tudnám megmondani. És lehet, hogy egyszerűen tetszik neki a saját keze. (Állítólag én is csináltam kiskoromban.) Egyszer-kétszer ülj le mellé éjjel, és figyeld. Tuti valami triviális dolog van mögötte.
2011. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ismètlem, nem tud megfordulni , mert nincs elèg helye!! ö egyedül nem tudott totàl a màsik felère fordolni, amùgy gyermek pszihologiàt tanulok, minden eddigi furcsa dologra probàltam logikust vàlaszt talàlni . Biztos, hogy nem a kezènek örül
2011. szept. 19. 15:13
 4/16 x) ***** válasza:
100%
Biztos van valami abban az irányban ahová mutogat. Valami ami tetszik neki. Egy kép, egy tárgy vagy valami érdekes. És az én unokahúgom is gyakran nevetgél csak úgy a semmibe. Szerintem semmi különös. Megfordulni meg nagyon is meg tud, hacsak nincs légmentesen zárt zacskóba csomagolva. Olyan apró ágyat meg nem gyártanak amiben egy gyerek nem tud megfordulni. :)
2011. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nagyon is elképzelhető, hogy lát valamit.


Viszont nem hinném, hogy "ez a valami" fordította volna meg az ágyában, valószínűleg addig motoszkált, míg valahogy meg nem fordult.


Nos, ha lát is valamit, addig egészen biztosan nem tudod meg, míg nem kezd el beszélni. Én mindenesetre figyelnék, és feljegyezném, jól jöhet a későbbiekben.

(Ha majd elkezd beszélni, ügyelj rá, hogy nehogy beleneveld, hogy csodagyerek, mert aztán nem fogsz vele bírni a későbbiekben.)

A szellemek a legtöbb esetben nem ártanak a ház lakóinak. Ha viszont neked rossz érzéseid vannak, idegesít a gondolat, fordulj valamilyen látóhoz. Nagyon sokan vannak ma már, akik ki tudják tisztítani a lakást. (Az enyémet is ki kellett.)

Különben azért vagyok ilyen "szakértő", mert az unokahugom látott szellemeket, mikor kisebb volt. (Ma is látja, de már csak akkor, ha akarja). Nem nagyon hittünk neki, egész addig, emíg kénytelenek voltunk felfogni, hogy az ügy teljesen komoly. Sajnos az ő házukban roszz lelkek voltak, az unokahugomat majdnem depresszióba kergették. Elköltöztek, azóta jól vannak.

Lehet, hogy röhejes, de ő a végén rózsefüzérrel aludt, és a ház több pontjára kitett egy kisebb keresztet. Ez segített.

2011. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Gyermekpszichológiát tanulsz, és a parapszichológia témakörben teszed fel a kérdést? Ne haragudj, hadd kérdezzem meg, melyik suliba jársz?
2011. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Külföldön èlek, nem hiszem hogy ismered az iskolàt ahovà jàrok, amugy meg, èn is csak ember vagyok, ha vannak ilyen tapasztalataim, mièrt ne kèrdezhetnèm meg??????
2011. szept. 19. 15:39
 8/16 A kérdező kommentje:
Akik ìrjàk hogy igen is, megtud fordulni, Higgyètek el, nem hiàba ìrom , hogy nem tud egyedul megfordulni! Azt nem fogom leirni hogy mièrt nem, de higgyètek el, nem minden csecsemö tud forgolàszni, bàr tudna, !!!
2011. szept. 19. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Amíg a koronacsakra be nem záródik, ami egybeesik a kutacs összenövésével, a babák látnak a harmadik szemükkel. Aurát, angyalokat, tehát olyan dolgokat, amit ti, felnőtt hétköznapi emberek nem láttok. Ebben semmi rendkivüli nincs. Ez minden gyerekre igaz. Mindeközben védelem alatt is állnak, tehát semmiféle ártó szellemiség nem bánthatja, legfeljebb meglátogatja, megnézi aztán odébbáll. A saját nyugalmad érdekében rajzolj keresztet a homlokára az Atya, A Fiú és a Szentlélek nevében és ezzel te, aki a földi gondviselője vagy a Szentlélek védelmébe ajánlod a gyermekedet és semmi baj nem érheti. Jó egészséget és békességet kívánok nektek!
2011. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jò kìvànsàgokat!!
2011. szept. 19. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!