Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért lehet ez vajon?

Miért lehet ez vajon?

Figyelt kérdés

Nirvana rajongó lettem úgy kb. 4 hónapja így nem kérdéses hogy nagyon sajnáltam Kurt Cobaint. De viszont ha meglátom interneten a búcsúlevelét, valamilyen fura érzés fog el.. mintha valami kapcsolatom lenne Kurt-el, tudom elég hülyén hangzik így.. meg egyszerűen nehezen tudom levenni a szemem arról az utolsó levélről, akár órákig is eltudnám nézni utolsó írásait..


Valaki segítene ebben, hogy mi lehet valami magyarázat erre?


2010. okt. 21. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban erről a levélről: [link]
2010. okt. 21. 21:59
 2/6 A kérdező kommentje:
15/F
2010. okt. 21. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Kézzel írták és az olyan emberi...talán ez is lehet egy ok.
2010. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert szeretted a zenéjét, meg amit csinált.

Én már idősebb vagyok, de mikor tavaly meghallottam Jackó halálát a rádióba, teljesen ledöbbentem, sokáig a zenéit hallgattam (bár ezzel sokan így voltak:)) és sokszor bevillantak gyerekkori emlékeim, ami az ő zenéivel kapcsolatosak.

Persze nem ismerjük személyesen ezeket az embereket, de zenéjük által sokat nyújtottak nekünk érzelmileg.

Fiatal vagy azért is ráz meg így, gondolom. Lehet te ezt még gyászhoz hasonló hangulatban éled meg.

2010. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kézírás nagyon sok mindent elárulhat,mármint a betűk.Próbáltál már grafológiával foglalkozni?Lehet,hogy nagyon jó érzéked lenne hozzá!A betűk "mesélnek"és érzékenyebb emberek képesek szó szerint a sorok mögé látni és sok mindent megtudhatnak a sorok írójának egyéniségéről,életéről.Talán valami hasonlót érzékelsz te is.
2010. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is furcsa érzés fog el, pedig sz@rok bele a Nirvanaba.
2010. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!