Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem látom az arcukat?

Miért nem látom az arcukat?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónappal ezelőtt kezdődött, hogy embereket vagy állatokat(szerintem szellemeket) láttam. Amikor egyedül voltam itthon perifériás látásommal láttam őket, de mindig engem néztek. De amikor pontosan odanéztem eltűntek..Az arcukra sosem emlékszem.. Akkor nagyon féltem tőlük. A szobám az emeleten van és egyszer volt hogy tele volt a szobám velük.. mind engem figyelt. ekkor nagyon megijedtem, ezért lementem a nappaliba aludni. a nappaliba az ággyal szemben van egy üveges szekrény és srégen szembe vele(az ággyal) pedig a számítógép. Feküdtem az ágyban és valaki elment mellettem de csak nagyon halványan láttam.. nem voltam biztos benne azt hittem h képzelődöm,de nem bírtam elaludni ezért nézelődtem és oda pillantotta a géphez, és a széken ült valaki könyökölt a háttámláján és engem figyelt.. és néztem de nem tűnt el.. ezért nagyon megijedtem és hirtelen megint láttam valakit elhaladni előttem ekkor viszont már rendesen.. nagyon féltem elkezdtem sírni és bebújtam a takaró alá.. Eddig nem hittem a szellemekben.. azóta már igen, és jobban hívő is lettem azóta. Aztán egy ideig nem láttam őket 2-3 hétig.. De megint előjöttek, most már nem félek tőlük és úgy érzem nem akarnak bántani és üzenni akarnak valamit. És úgy tűnnek mintha ismerősek lennének de az arcukat nem látom, vagy csak nem emlékszem rá nem tudom. Lehet nem is lenne túl jó ha például felismerném őket szerintem nagyon megijednék. A barátaim akiknek elmeséltem ezt az egészet hülyének néznek mert nem hisznek a szellemekben.. De vannak akik szerint csak azok látják őket akik hisznek benne, meg szerintem azért is láthattam ennyit mert a házunk egy átjáróház.. És honnan tudhatnám meg, hogy üzenni akarnak nekem.. mert tényleg úgy érzem h üzennének de nem tudják tudtomra adni vagy nem tudom.. furcsa érzés.
2011. aug. 18. 14:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem képzelődtél és semmi komoly. Szorongó vagy és az miatt képzelsz ilyen alakokat magad köré. Ne aggódj, szellemek nincsenek, nyugodtan aludhatsz. Ha álmodban mégis üzenetet kapnál az nem szellemektől van , hanem magadtól raksz össze megoldásokat problémákra és jobb azt hinni, hogy más üzente.

Talán az önbizalomhiánnyal függ össze a dolog.

2011. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem hallottam semmilyen hangokat. Nem olvastam a vámpírnaplókat.. nem jönnek be nekem az ilyen vámpíros filmek:DD Nem hinné, hogy önbizalomhiányom lenne,mert tudom magamról, hogy egoista vagyok.. és sokszor túl sok önbizalmam van valamihez.. Semmi ilyen problémám nincsen..
2011. aug. 19. 12:13
 13/23 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy valamilyen mentális betegséged van?

a szellemek nem jelennek meg teljes alakjukban hosszú időn keresztül

2011. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
a vámpírnaplókat annak irtam akinek az ouija táblát (:
2011. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem volt az olyan hosszú 1-2 mp, csak előtte ennyi idei sem láttam és nagyon sok időnek tűnt.. utolsó okéés:DD
2011. aug. 20. 21:14
 16/23 anonim ***** válasza:
hívj egy szakembert, akik ezzel foglalkozik, te ne csinálj semmit, mert nagyon bajt csinálsz
2011. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
majd mond már el, ennek mi lesz a vége mert tisztára érdekel O:
2011. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

én vagyok a ojubia vagy milyen táblás :D xD

én se olvasok vámpír naplót,az egy rakás fos már bocsánat xdxd

2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia. Ne dőlj be semmi kamunak, szellemek nem léteznek, nem kell izgulnod. A látásodat nézesd meg , esetleg a vérnyomásodat és egy neurológus sem árthat.
2011. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ezek a szellemek akik néznek téged az is lehet hogy meg akarnak védeni valamitől vagy valakitől.Lehetnek halott rokonok.Én is látom a szellemeket legalább is gondolom azok csak köztünk az a különbség hogy én látom a fejüket.Az én ágyam mellet a halott dédimamám szokott lenni és nézni ahogy alszom(úgy hallt meg hogy egyedül voltam vele a szobában még akkor én féléves kisbaba voltam.) lehet ezért van az ágyamnál és nézz engem de nem féllek tőle mert úgy érem hogy vigyázz rám és lehet rád is csak vigyáznak. :)kérlek ha ezt olvastad írj privátba:) köszi
2011. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!