Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit láthat a gyerekem éjszakán...

Mit láthat a gyerekem éjszakánként?

Figyelt kérdés
Negyedik éjszaka aludtunk egy újonnan kibérelt régi építésű családi házban. A 3 éves kislányom a második éjszaka egy pontra mutatott, hogy "az ott mi? " és akkor nem tudta elmondani mit lát! Majd másnap reggel megkérdeztem mit látott, és azt mondta, hogy békát! Gondoltam csak valami olyan árnyékot látott! De most éjszaka szabályosan bepánikolt mikor a mosogatóban összedöltek a tányérok és megint a békát emlegette! Majd az éjszaka közepén is a nappaliban kuporogva találtam hangos sírással, hogy fél, és megint a békát látta! Már engem is megilyeszt a dolog! Vajon mit láthat?
2011. aug. 4. 09:02
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
52%
Ha valaki nem ért valamihez ,miért szól bele? Nem te vagy ott ,nem te látod ,miért ontod magadból a hülyeségeket? Akinek van gyereke, az még a széltől is meg akarja óvni, jó hogy félti mindentől. És erre te jössz az agyament baromságaiddal,ezzel nem segítesz neki. Értelmetlen válaszok küldői,menjetek a szerelem/szex kategóriába, van ott elég idióta, akik még röhögnek és a baromságaitokon.
2011. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
88%

Huuhh kedves kérdező szerintem azokat a képeket ne mutasd meg a kislányodnak!! Még én is megijedtem.. Én 2 hónapja folyamatosan szellemeket látok..kiskoromban nem láttam ilyesmiket.. De van egy ismerősöm neki van egy 3 éves kisfia és játszott a nappaliban és elhívtuk, hogy jöjjön enni.. és azt válaszolta hogy mindjárt csak játszik, még a barátjával. EGYEDÜL játszott és beszélgetett(valakihez).. Én hiszek a szellemekben amióta látom őket, azóta nem hittem bennük.. amikor anyukámnak elmeséltem, hogy miket látok azt mondta h ilyenkor gondoljak arra,hogy Jézus azt mondta nem uralkodhatnak felettünk semmiféle szellemek lények állatok egyebek.. És ilyenkor mindig azt mondom, hogy Jézus nevében tűnjetek el innen. És elmennek!!!!! Mondd el neki is, hogy nem kell félni tőle!és ha ő is kipróbálja esetleg h ezt a mondatot mondja a békának lehet hogy elfog menni és békén hagyja.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett!

Remélem a kislányod nem lesz megrémülve tőle és békén fogja hagyni a béka, te pedig semmi képen se rémülj mg ettől mert ha a kicsi látja rajtad, hogy te is félsz ő még jobban fog!

15/L

2011. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Jézus..., hagyjad már.. skizofrén vagy.
2011. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
0%
Semmit mert az embereknek alvás közbe a szemük csukva szokott lenni. Troloololololo. xd
2012. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Pfff.....azért 1-2 ember nagyon értelmes választ ír....pl az utolsó okoska Trallalaaaa XD Láttad,hogy azt irtam volna,hogy a lányom csukott szemmel álmában látja azt a valamit? Ha olvasni nem tudsz,akkor ne is írj! :-) A többiektől köszönöm a választ!
2012. júl. 20. 18:10
 26/28 anonim válasza:

kedves kérdező

remélem még tudok segíteni,de szerintem a válasz egyszerű.

a kicisnek van egy képzeletbeli barátja, akivel lehet hogy "összevezstek" vagy kisült, hogy a béka"rosszcsont" és ezért ilyen. de mindig maradj nyugodt és türelmes, mert akkor a kislányod se fog annyira félni

2013. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Br3tt válasza:

,,Én olvastam, hogy a gyerekek látják a szellemeket/angyalokat - mindegy, hogy hívjuk, de a felnőttek "megtanítják" nekik, hogy szellemek nincsenek, ezért megtanulják nem látni.


Nem tudom, mi az igaz ebből.''


Nem. A gyerekeknek(illetve sok állatnak) kitűnő a szemük és ezért látják a szellemeket, ezért van ha a kisgyerek erősen néz egy pontra ott valamit lát, vagy ha néz a semmibe, és elmosolyodik, esetleg megijed.

És nem "megtanulják nem meglátni", hanem megváltozik a szem felépítése, és ahogy öregedik az ember, egyre kevesebbet lát..

2014. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ijesztő!
2017. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!