Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit láthat a gyerekem éjszakán...

Mit láthat a gyerekem éjszakánként?

Figyelt kérdés
Negyedik éjszaka aludtunk egy újonnan kibérelt régi építésű családi házban. A 3 éves kislányom a második éjszaka egy pontra mutatott, hogy "az ott mi? " és akkor nem tudta elmondani mit lát! Majd másnap reggel megkérdeztem mit látott, és azt mondta, hogy békát! Gondoltam csak valami olyan árnyékot látott! De most éjszaka szabályosan bepánikolt mikor a mosogatóban összedöltek a tányérok és megint a békát emlegette! Majd az éjszaka közepén is a nappaliban kuporogva találtam hangos sírással, hogy fél, és megint a békát látta! Már engem is megilyeszt a dolog! Vajon mit láthat?
2011. aug. 4. 09:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem kizárt dolog,hogy tényleg lát valamit amire békára hasonlít.

vagy esetleg,nem néz olyan mesét amiben "gonosz béka" van,vagy ilyesmi ~ lehet,hogy ilyenből szedi a békás dolgot.

Netán,tényleg béka,bár nehezen tudnám elképzelni.

Sok szerencsét. =)

2011. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj égve neki egy lámpát, és mondd, hogy az elkergeti a békát. Vagy vegyél neki egy plüss gólyát, és magyarázd el, hogy a gólya megeszi a békákat, ezért a békák nem mernek idejönni.
2011. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami árny, például én piciként a lámpa árnyékát krokodilnak hittem.
2011. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mit láthat a gyermeked. Leírom azt, amit én tudok és tapasztaltam. 4 éves lehettem, amikor meghalt a papám. Mivel keveset láttam őt, nem volt nehéz elfogadnom, hogy többé nem látom. A halála után 1 hónappal olyan dolgokat tapasztaltam, amiket még most, felnőtt fejjel sem tudok megmagyarázni. Éreztem a simogatását az arcomon, hallottam a szobájából a nevetését, és volt, hogy láttam is. Hiába mondtam ezt anyámnak, ő mindig azt mondta, csak álmodtam. De ezek a dolgok fényes nappal történtek, miközben játszottam. Egyik nap kimentem játszani a hátsó kertbe, ahol a kerítés mellett volt a szomszédnak valami sufni szerű tákolmánya. Én mellette játszottam, és az hirtelen rám dőlt. Hiába sikítottam, anyám nem hallotta, mert a konyhában volt, én meg a hátsó kertben, ami között hatalmas a távolság, ráadásul be is voltam terítve törmelékkel. Kezdtem elveszíteni az eszméletem. De arra még emlékszem, ahogy hallom anyám sikoltását. Aztán kórházba kerültem, stb. 15 éves voltam, amikor megkérdeztem anyut, hogy mégis miért jött ki a kertbe pont akkor, amikor ez a baleset történt, hogyha a sikításomat nem hallotta. Elmondta, hogy a papám faliórája, ami már nagyon rég óta nem működött, hirtelen elkezdett csengetni. Tudni kell, hogy papa egyszer azt mondta anyunak, amikor ki akarta dobni az órát, hogy "Hidd el, erre egyszer még szükségetek lesz." Anyu a rémület miatt szaladt mi a házból, akkor látott meg engem.
2011. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam is 3 éves és nekünk vagy egy valaki aki a barátja. Én először képzeletbeli barátnak hittem, de valószínűleg nem az. Szerintem ez a béka is ilyen lehet. Mond neki, hogy ne féljen tőle, nem bánt, stb... Ha továbbra is fél, akkor TE megkérheted a békát, hogy menjen el és hagyja békén a kicsit.

2011. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Semmiképpen ne mondd neki, hogy nincs ott semmi, nem lát semmit, képzelődik, álmodik meg ilyenek. Kérdezd meg miért fél, mitől fél, mit csinál a béka hogy néz ki meg ilyenek. Ha azt mondja nem tudja, akkor kérdzz tovább, hogy azért nem mert elbújik, vagy ilyenek. Ha nem akar válaszolni akkor hagyd és később a következő esetnél térj vissza rá.
2011. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Unokahúgom 3 évesen egy szakállas, vérző arcú, jóságos bácsit látott rendszeresen a szoba sarkában lebegni. Mi paráztunk, ő meg nem, mert úgy érezte, hogy az a bácsi nagyon jó.

Furcsa dolgok ezek.

2011. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Az én kisfiam 5ésfél éves,és lassan két éve "Jenő papázik". Előzmény: Jenő bácsi a szomszédunk volt.A gyerkőcömet fél éves kora ismerte.Neki nem volt családja,így Bogyót unokaként szerette.Rengeteg szeretetet adtak egymásnak.Nagyon szerették egymást.Két éve egyik napról a másikra hirtelen kórházba került Jenő papa,ahogy lurkóm hivta.Intenzíven volt,egy hétig.Mindennap bejártunk hozzá,és egy szombati nap azt mondta,intézzem el,hogy a gyereket beengedjék hozzá másnap,mert ő meg fog halni.Másnap rengeteg könyörgés árán,nehezen de 5percre beengedték hozzá a gyerkőcőt.Megpuszilta a Jenő bácsi arcát,ő annyit mondott neki,pedig már alig tudott beszélni,hogy mindig vigyázni fog rá.Hétfő hajnalra meghalt.:( Azóta a kisfiam mindennap mondja,hogy itt volt a Jenő papa.Azt mondja a gyerkőcöm,hogy van olyan,hogy játék közben nappal is. Bocsi,hogy hosszú lett,de így érthetőbb.Ezért nem kizárt,hogy a Te lánykád is hasonló "dolgot" lát.Hihetetlen és érthetetlen dolgok ezek,de igazak,mert valami biztos van.Ezt most jól megirtam,de remélem azért érted.
2011. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Én olvastam, hogy a gyerekek látják a szellemeket/angyalokat - mindegy, hogy hívjuk, de a felnőttek "megtanítják" nekik, hogy szellemek nincsenek, ezért megtanulják nem látni.


Nem tudom, mi az igaz ebből.

2011. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!