Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit láthat a gyerekem éjszakán...

Mit láthat a gyerekem éjszakánként?

Figyelt kérdés
Negyedik éjszaka aludtunk egy újonnan kibérelt régi építésű családi házban. A 3 éves kislányom a második éjszaka egy pontra mutatott, hogy "az ott mi? " és akkor nem tudta elmondani mit lát! Majd másnap reggel megkérdeztem mit látott, és azt mondta, hogy békát! Gondoltam csak valami olyan árnyékot látott! De most éjszaka szabályosan bepánikolt mikor a mosogatóban összedöltek a tányérok és megint a békát emlegette! Majd az éjszaka közepén is a nappaliban kuporogva találtam hangos sírással, hogy fél, és megint a békát látta! Már engem is megilyeszt a dolog! Vajon mit láthat?
2011. aug. 4. 09:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

Béka?


Kérdezd meg hasonlit e ezekre:


[link]


[link]


[link]


sok szerencsét

2011. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem béka, csak hasonlíthat a békára, ezért nevezi annak.Szerintem mutass neki képeket békákról és kérdezd meg, ilyen-e, amit ő látott, ha nem akkor próbálja meg elmesélni, miben különbözik az ő békája.Persze, ezt valami kellemes hangulatban, játékosan, viccesen próbáld megoldani, így kevésbé kap frászt, ha meglátja a békás képeket.

Ezt csak azért javaslom, mivel gyerekkoromban én is láttam "valamit", amit jobb híján nyúlnak neveztem, mert arra emlékeztetett, és kisgyerek létemre nem találtam jobb szavakat rá.

Nagyon fontos, hogy a kislány lássa,hogy hiszel neki és valóban hinned is kell, mert a gyerekek még többet képesek látni, mint sok felnőtt, akikből kinevelték ezt a természetes képességet.

Ez a "béka " nem lehet jó szándékú, ha a kislányban félelmet kelt.A célját akkor érné el, ha Te nem hinnél a lányodnak és ő magára maradna a félelmével, sőt, viszályt is kelthetne köztetek a dolog.A démoni jelenségeknek általában ez a céljuk.

Hatásos lehet az is, ha beszélsz a békához , mondd el neki, hogy elhiszel mindent, amit a lányod róla mond és nem fogod hagyni, hogy ijesztgesse őt.

Ha mindig türelmes és megértő leszel, mikor a lányod fél, akkor hamar elfog tünni a béka az életetekből.

2011. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

12:54,

bocs az offért,de mi van ha olyan békát lát,amit te belinkeltél?

2011. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Azok nem békák, hanem reptiliánok, vagy mik.
2011. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%

Hát,ha olyan békát lát amit linkeltem,akkor valószinüleg valamiért ilyen lények látogatják.

Aminek,rengeteg oka lehet.

2011. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom ha megmutatja neki ezeket a képeket szerintem a gyerek soha többet nem fog aludni!!!
2011. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%
Édes Jó Istenem!Mik ezek a képek???Még én is megijednék egy ilyentől,nem,hogy egy kislány!!!!! Ezek a csúnya lények tényleg léteznek???Nem akarom elhinni!!!És miért látogathatják szegény picit?Komolyan kezdek aggódni a kicsiért!!!
2011. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%

Senki nem mondta,hogy látogatják,pont azért kérdeztem,hogy ilyenek voltak e,mert nem biztos.Sőt,valószinüleg nem.

Félni pedig teljesen felesleges,ugyanis elég régótta vannak itt a földön és irányítják a világot a háttérből.Már amennyire ez sikerül nekik.

2011. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom, 404 már ide is betör...
2011. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Én majdnem sírtam a röhögéstől, hogy lehetnek ilyen naiv anyukák, elgondolkoznék, hogy alkalmas-e szülőnek aki reptiliánoktól parázik.
2011. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!