Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam ma este, hogy egy apáca nővel beszélgetek, aki nagyon szimpatikus volt a számomra, és mindenképpen közösülni akartam vele. Utána jött egy másik kép. Dzsungelharcosnak voltam öltözve és egy késszerű fegyver volt a kezemben. Egy olyan tisztáson voltam, ami tele volt esőerdőből származó fákkal, amolyan akadálypályának nézett ki amin végig kell menni. Tele volt a hely boltívekkel, és minden boltíven kígyók tekergőztek, mérgeskígyók, különböző rikító színben. Iszonyatosan féltem tőlük. Biztattam magam, hogy gyerünk, meg kell csinálnom. De nem ment. Tisztában voltam azzal, hogy álmodok, és megpróbáltam a jobb kezembe egy pisztolyt "gondolni" amivel lelőhetem őket, de nem sikerült. Becsuktam a szemem, aztán ahogy kinyitottam eltűntek. Kétségbeesve próbáltam őket visszagondolni, hogy leölhessem őket, de eltűntek. További képekre már nem emlékszem.
2011. júl. 31. 07:52
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként bocsi, hogy rossz helyre írtam a kérdésem :)
2011. júl. 31. 07:54
 2/5 anonim válasza:
Teljesen nem jó helyen állsz az életedben, változtatnod kéne!
2011. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ez teljesen így van.. az önértékelésemmel kéne kezdeni
2011. júl. 31. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem keresd meg azt a helyet, ahol az állatvédők nem látnak, és nyírj ki qrwa sok kígyót... akkor tuti megtudod mit jelent ez az álom
2011. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D köszi, el is kezdek spórolni egy dél-amerikai repülőjegyre
2011. aug. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!