Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Gyermekemet láttam elsüllyedni egy teljesen tiszta vizű tóban! Kétszer is beleesett és teljesen láttam az arcát, hogy élettelenedik és csukódik a szeme! Megmentettem, felhoztam a víz alól és utána vége az álomnak! Mért álmodom ezt? Mit jelenthet?Hozzá kell tennem, hogy már több hete nem láttam a gyereket, mert az apja elvette, bújtatja ,gyerekelhelyezési perünk van folyamatban. Semmi infot nem ad a gyerekről és már rémeket álmodok és látok!
2011. jún. 8. 08:58
 1/2 eNerdzsy ***** válasza:
Az álmod a félelmedről szól, hogy nem csak fizikailag de idővel talán lelkileg is eltávolodik tőled a gyereked annak ellenére, hogy mindent megteszel, hogy visszakaphasd.
2011. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félsz a gyermeked elvesztése miatt és/vagy szorongsz a víztől is
2011. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!