Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az őrangyalom láttam? (a...

Az őrangyalom láttam? (a többi lent! )

Figyelt kérdés
Előző kérdésemben a szellemről kérdeztem amit éreztem hogy itt van. De most láttam is. De nem tudom hogy szellem-e vagy az őrangyalom lehet. csak normális válaszokat szeretnék!
2011. júl. 26. 02:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Ilyenek nem léteznek, bizonyíték ide vagy oda.

Viszont, vannak akik jól élnek belőle, hogy azoknak a gondolkodását erősítik akik hisznek ezekben. Néha egy ,,támogató vállveregetés" ,,cinkos, mindent tudó összekacsintás" is jólesik annak aki szeretne hasonlókban hinni:-) Olvasd el az Önigazolás lélaktanát vagy a Rábeszélőgépet, esetleg valami mélyebb szociálpszichológiát Aronson-tól, mondjuk a Társas lényt.

Szerintem a lényeg abban van, hogy aki hinni szeretne valamiben az talál hozzá megerősítő közösséget, persze az gyakran nincs ingyen:-)) Az ezok-k jó pszichológiai érzékkel választják ki maguknak a palimadarakat:-) A tudomány gyakran uncsi és fárasztó tanulással jár, míg az ilyen izékben hinni izgalmas, nem kell hozzá sok ész és ráadásul megadja a beavatottság érzését , ami sokaknak hiányzik. Ez a meggyőzés alapja.

2011. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Szellemek léteznek!

Amugy énse tudom hogyan lehet megkülönböztetni vagy megtudni meik volt az lehet érzés alapján vagy nemtom

2011. aug. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És milyen volt?
2011. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!