Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez a fekete lény?

Mi ez a fekete lény?

Figyelt kérdés

Megyek a konyhábol és az elötér ajtó (üveges) mögött láttam egy fekete alakot és szemből láttam, szoval nem a szemem sarkábol. Hanem ott állt elöttem kb 1-1,5 m-rel. Pár másodpercig néztem és ugy megijedtem, hogy futottam a gép elé ugye itt a gép a lámpa is fenn van és a cicám is.

Az a legfuribb, hogy a fekete alaknál sötét volt, nálam meg világos és mégis ott volt, szóval nem tükrözödés. Biztos, hogy ott volt, de szerintem fél a fénytől, mert nem közeledik. De mit lehet tenni elene vagy barátkozni lehet vele?


2011. júl. 19. 01:23
1 2 3 4 5
 41/45 Ancyta válasza:
árnyék b*zdmeg...
2011. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Utolsó ha elolvasnád az előző írásokat, rájönnél, hogy nem árnyék!
2011. aug. 11. 07:58
 43/45 anonim ***** válasza:
Egy halálfaló volt, aki a cicákat pusztítja, hogy megehesse ebédre a lelküket. Nagyon gonoszak, és nem félnek a fénytől, csak világosban könnyebben észrevennéd, hogy figyel téged.
2011. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nem lehet az,hogy a visszatükröződésed sötétebben?Gondolom este volt,és már álmos voltál.
2013. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én kb 10 éve jártam hasonlóan. Akkoriban mindig amikor besötétedett felkapcsoltam a nagyvillanyt és úgy gépeztem. Egyszer kimentem valamiért a konyhába és amikor mentem vissza a szobámba a szemem sarkából megpillantottam valamit az egyik sarokban de nem csak megpillantottam hanem éreztem is,hogy valami figyel engem. Pillanatok alatt végigfutott az agyamon,hogy látok valamit és ijedten felugrottam és odafordultam és láttam egy kb 180-195 cm magas tetőtől talpig fekete lényt. Éjfekete volt de talán még annál is feketébb a szeme hófehér volt a pupillája pedig fekete és csak állt a sarokban és bámult engem talán 2 percig néztük egymást mikor vissza ültem a székre és a monitort bámultam újra hátra fordultam de akkor már remegtem az ijedségtől és akkor már nem volt ott.
2021. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!